Ахметов заробив 34 млн грн за рік. Декларація - Економіка - dt.ua

Ахметов заробив 34 млн грн за рік. Декларація

24 травня, 2011, 18:56 Роздрукувати

Загальна сума сукупного доходу народного депутата України Ріната Ахметова за 2010 рік склала 34,229 млн грн проти 4,5 млн грн в 2009 році. Як повідомила прес-секретар Р. Ахметова Олена Довженко, такі дані вказані в декларації, поданої її шефом у податкові органи.

 Серед доходів бізнесмена, зокрема, вказані відсотки за депозитами - 1,368 млн грн, дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав - 30,8 млн грн, матеріальна допомога, подарунки - 1,85 млн грн, зарплата народного депутата - 211,023 тис. грн .

Зарплата народного депутата за 2010 рік, як і в усі попередні роки, була перерахована на
добродійні цілі.

У розділі III «Зобов'язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, за 2010 рік» в переліку зобов'язань зі сплати внесків (платежів) представлені наступні виплати: за договорами найму, оренди - 18 млн грн (оренда резиденції з майном у м. Донецьку) , на утримання майна, зазначеного
в розділах IV, V - 295,208 тис. грн (комунальні платежі, обслуговування технічних систем).

Згідно з розділом IV «Відомості про нерухоме майно, яке знаходиться у приватній власності», Р. Ахметов володіє двома квартирами (м. Київ) загальною площею 1 242,1 кв. м і гаражем загальною площею 60,8 кв. м.

Згідно з розділом VI «Відомості про вклади у банках, цінні папери та ін
ші активи», сума грошових коштів на рахунках у банках та інших фінансово-кредитних установах на 1 січня 2011 року становила 12,197 млн грн.

Згідно з декларацією (розділ II «Доходи, отримані (нараховані) з джерел в Україні та за її межами»), загальна сума сукупного доходу членів сім'ї Р. Ахметова в 2010 році склала 491,874 тис. грн (дивіденди, відсотки, роялті). Членами сім'ї Р. Ахметова (розділ 1 «Загальні відомості») є: дружина - Лілія Ахметова, мати - Някія Ахметова, син - Дамір Ахметов і син - Алмір Ахметов.

У розділі III «Зобов'язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, за 2010 рік» в переліку зобов'язань зі сплати внесків (платежів) представлені виплати членів родини: на утримання майна, зазначеного
в розділах IV, V - 76,425 тис. грн. Згідно з розділом IV «Відомості про нерухоме майно, яке знаходиться у приватній власності», члени сім'ї володіють житловою нерухомістю: житловий будинок 362 кв. м і квартира 73 кв. м.

Члени сім'ї володіють двома легковими автомобілями: Мерседес Е200 - об'єм двигуна 1796 куб. см і Хонда CR-V - об'єм двигуна 1998 куб. см.

Сума грошових коштів членів сім'ї на рахунках у банках та інших фінансово-кредитних установах на 1 січня 2011 року становила 8,687 млн. грн. Номінальна вартість придбаних членами сім'ї цінних паперів становить 11,11 млн грн.

Як прокоментувала Є. Довженк
о, сукупний дохід Р. Ахметова, відбитий у декларації, багато в чому залежить від політики розподілу прибутку компанії "СКМ", акціонером якої він є.

За її словами, протягом останніх років ця політика незмінна: Р. Ахметов приймає рішення прибуток не розподіляти, дивіденди не одержувати, а вкладати весь прибуток у розвиток компанії, в модернізацію виробництва, в соціальні програми для регіонів присутності групи.

У 2010 році "СКМ" сплатила понад 14 млрд грн податків і відрахувань. Це відповідає 6% доходів державного бюджету.

За матеріалами: УНІАН /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >