Кредитний рейтинг - Агентство Fitch підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Києва - Економіка - dt.ua

Агентство Fitch підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Києва

24 грудня, 2015, 21:40 Роздрукувати

Підвищення рейтингів пов'язане з завершенням реструктуризації євробондів на 550 мільйонів доларів.

Fitch слідом за S&P і Moody's підвищило кредитні рейтинги Києва © e-news

Рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий кредитний рейтинг дефолту емітента міста Києва в іноземній валюті з "D" до "CCC", повідомляється у прес-релізі агентства, опублікованому 24 грудня.

Підвищення довгострокового кредитного рейтингу Києва пов'язане із завершенням реструктуризації єврооблігацій міста Києва на 550 мільйонів доларів , а також із задовільними результатами виконання бюджету.

Агентство також підвищило рейтинг Києва в національній валюті до "CCC" до "D" після реструктуризації облігацій на внутрішньому ринку, яка не передбачає списання основного боргу. Київ продовжив термін погашення своїх муніципальних облігацій на 12 місяців з початкового строку погашення 1 жовтня і 7 грудня 2015 року.

Fitch очікує, що бюджетні показники Києва залишаться волатильними через загальну слабкість суверенних державних паперів і зниження передбачуваності податково-бюджетної політики, що загострює негативні макроекономічні тенденції.

Агентство прогнозує зниження української економіки на 11,6% в 2016 році, що негативно позначиться на бюджетної забезпеченості міста. А будь-які несприятливі зміни, що впливають на готовність і здатність рефінансувати або погасити свої внутрішні облігації, можуть привести до зниження рейтингів Києва.

Читайте також: Україна піднялася на 2 позиції у рейтингу сприятливих країн для життя

Нагадаємо, 23 грудня рейтингове агентство Standard & poor's підвищило довгострокові рейтинги Києва в іноземній і національній валюті до "CCC+" з "D", а агентство Moody's змінило на "стабільний" з "негативного" прогноз по рейтингах Києва в іноземній і національній валюті, підтвердивши їх на рівні "Ca".

У жовтні Київ ввів мораторій на виплати за зовнішніми боргами міста в рамках переговорів про реструктуризацію, які поки "далекі від взаєморозуміння з кредиторами". Борги Києва за станом на листопад становили 18 млрд грн.

У кінці серпня Fitch знизило кредитний рейтинг України до рівня, який свідчить про те, що "дефолт неминучий". Усі інші рейтинги підтверджені на колишніх рівнях, крім старшого незабезпеченого рейтингу в іноземній валюті, випущеного для внутрішнього ринку, який підвищено до "CCC" до "CC". У листопаді агенство підвищило свою оцінку по довгостроковому рейтингу на одну позицію.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >