АДМІНІСТРАЦІЯ США ПРИПИНЯЄ КОНТРАКТИ З ENRON І ARTHUR ANDERSEN - Економіка - dt.ua

АДМІНІСТРАЦІЯ США ПРИПИНЯЄ КОНТРАКТИ З ENRON І ARTHUR ANDERSEN

22 березня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №11, 22 березня-29 березня

15 березня адміністрація США оголосила про припинення нових контрактів і угод зі збанкрутілою енергокомпанією Enron та її аудитором Arthur Andersen...

15 березня адміністрація США оголосила про припинення нових контрактів і угод зі збанкрутілою енергокомпанією Enron та її аудитором Arthur Andersen.

Рішення, прийняте на підставі доказів порушень, допущених обома компаніями, торкається також ряду їхніх підрозділів і менеджерів. Так, зокрема, припиняються контракти з Portland General Electric, The Bentley Company та іншими фірмами.

Енергетична компанія Enron систематично завищувала прибутки, приховувала борги і наприкінці минулого року змушена була визнати себе банкрутом. Восени багато матеріалів аудиту, що проводився в Enron, було знищено, у чому Arthur Andersen звинувачує кількох своїх співробітників.

Тим часом міністерство юстиції США пред’явило кримінальне обвинувачення Arthur Andersen у зв’язку зі знищенням документів, пов’язаних з аудитом Enron. У 212-річній історії фінансового ринку США ще не траплялося, аби велика компанія, яка працює у сфері фінансових послуг, пережила кримінальне обвинувачення, пише The Wall Street Journal.

На думку х’юстонського суду, компанія скоординовано і свідомо знищила документи, пов’язані з аудитом збанкрутілого енергетичного гіганта Enron, і ці дії не обмежувалися лише х’юстонським офісом аудиторської компанії. Arthur Andersen категорично відкинула пред’явлені обвинувачення, назвавши їх необгрунтованими і заявивши, що в неї не було можливості висловити свої аргументи в суді.

Компанія наполягає, що документи знищили лише працівники офісу в Х’юстоні, при цьому керівництво Arthur Andersen не було оповіщене і не давало згоди на ці дії.

Arthur Andersen — п’ята найбільша аудиторська компанія світу, в якій працює 85 тис. співробітників. Вона існує вже 89 років.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво