Абромавічус спробує ліквідувати корупційну Укрекоресурси - Економіка - dt.ua

Абромавічус спробує ліквідувати корупційну "Укрекоресурси"

28 січня, 2015, 16:57 Роздрукувати

Непотоплюване держпідприємство вже намагалися ліквідувати попередник Абромавічуса Павло Шеремета і екс-глава Держпідприємництва Михайло Бродський. В підсумку обидва не змогли нічого зруйнувати, поплатившись своїми постами.

"Укрекоресурси" збирають гроші на утилізацію, але не роблять її © uecr.gov.ua

Міністерство економічного розвитку і торгівлі має намір ліквідувати державне агентство "Укрекоресурси" у зв'язку зі скаргами на його діяльність від великої кількості бізнес-асоціацій.

"Коли зустрічаюся з бізнес-асоціаціями... перше, на що вказують, - це "Укрекоресурси", які збирають гроші на утилізацію тари, а ніяка утилізація тари не проводиться. Тому Європейська бізнес-асоціація, Американська торгівельна палата, всі інші просять нас прибрати це агентство", - сказав Абромавічус.

У квітні Кабмін призначив головою "Укрекоресурсів" Сафаряна Ару Кареновича.

Читайте також: Мільйони зі сміття: між світлом і тінню

Державне підприємство "Укрекоресурси" створено в 2001 році, є єдиним уповноваженим підприємством, яке відповідає за побудову на загальнонаціональному рівні системи збирання та утилізації відходів як вторинної сировини, а також за організацію системи роздільного збору твердих побутових відходів.

В структуру держпідприємства за станом на кінець 2012 року входили 26 представництв в Україні, три комплекси з переробки відходів, інформаційно-аналітичний та санітарно-медичний центр.

Раніше ZN.UA вже писало про те, що Бродський і Шеремета намагалися ліквідувати одну і ту ж корупційну схему. Однак у підсумку не змогли нічого довести, поплатившись своїми постами.

Нова влада зберегла корупційні схеми на ринку переробки відходів. Зараз плата за збір, заготівлю та утилізацію тари і пакувальних матеріалів стягується в українській економіці кілька разів.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >