Погоджена нова форма податкової декларації про прибутки фізичних осіб - Економіка - dt.ua

Погоджена нова форма податкової декларації про прибутки фізичних осіб

2 лютого, 2011, 15:56 Роздрукувати

Держкомпідприємництва погодив проект наказу Державної податкової адміністрації, яким затверджується єдина форма декларації з податку на прибутки фізичних осіб.

Декларацію повинні щомісячно представляти податкові агенти. Ними, згідно з Податковим кодексом, є юридичні особи (їх філії, відділення, інші відособлені підрозділи), самозайняті особи, представництва нерезидента (юридичної особи) зобов'язані нараховувати, утримувати і сплачувати податок до бюджету від імені і за рахунок фізичної особи.
 
У декларації треба вказувати загальні суми прибутків, нарахованих на користь платників податку на прибутки фізичних осіб, загальні суми податку, утримані з цих прибутків, і розмір податку, перерахованого до бюджету.
 
Впровадження такої декларації дозволить порівнювати суми нарахованого податку з фактично сплаченими. Крім того, декларація, за прогнозами розробників, сприятиме контролю за своєчасною виплатою заробітної плати найнятим робітникам і буде допомагати відстежувати недобросовісних працедавців, оскільки усі податки і збори мають бути сплачені при виплаті заробітної плати.
Нагадаємо, термін декларування прибутків фізичних осіб, згідно з новим Податковим кодексом України, починаючи з 1 січня 2011 року, продовжено на один місяць.
 
За матеріалами  прес-служби Держкомпідприємництва
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >