14 років тут кінь не валявся - Ярославський про стан ДМЗ

Поділитися
14 років тут кінь не валявся - Ярославський про стан ДМЗ © dmz.donetsksteel.com
Бизнесен розповів, який обсяг інвестицій заплановано на відновлення заводу.

Протягом найближчих трьох років на "Дніпровському металургійному заводі" (ДМЗ) буде проведена масштабна реконструкція доменного й коксохімічного виробництва. Про це заявив президент фінансово-промислової групи DCH Олександр Ярославський на зустрічі з журналістами, повідомляє Міст.

"Перша ейфорія після покупки заводу вже пройшла, і тепер можу сказати, що "Петрівка" нам дісталася, м'яко кажучи, в зношеному стані. 14 років тут кінь не валявся...Що стосується доменного виробництва, то на сьогодні повністю зупинена 3 домна. Ведеться будівництво практично нової домни, на що буде витрачено близько 300 млн грн . У 2019 році плануємо зупинити доменну піч № 2 і точно також будемо її з нуля реконструювати. Думаю, це не зажадає менших витрат", - сказав він.

Ярославський додав, що в завод заплановано вкласти близько 70 млн доларів інвестицій.

"Протягом 3-х років ми маємо намір реконструювати всі батареї, зараз роботи ведуться на батареї №5. На ці цілі плануємо направити 20 млн доларів інвестицій, в результаті чого отримаємо практично новий коксохім. Всі роботи проводяться з урахуванням необхідних екологічних норм і стандартів. Ще 50 млн доларів плануємо інвестувати в лінію безперервного розливання сталі", - запевнив він.

Ярославський також повідомив, що з липня заробітна плата на "Дніпровському металургійному заводі" була підвищена на 20%.

"Середня зарплата на підприємстві з липня становить 14 300 грн. Намагатимемося крокувати в ногу з часом. Наша задача – підвищити ефективність виробництва і якість продукції. Коли ці цілі будуть досягнуті, збільшимо і зарплату", - сказав він.

Нагадаємо, що ДМЗ – одне з провідних підприємств України по виробництву чавуну, сталі і прокату. З березня 2018 року входить до складу групи DCH Олександра Ярославського. На ДМЗ діють металургійне і коксохімічне виробництва, на яких працюють більше 4 тисяч людей. За 10 років ДМЗ направив на природоохоронні проекти майже 600 млн гривень. Завдяки реалізації природоохоронних проектів у 2008-2017 роках завод скоротив викиди в атмосферу на 65 %, водопостачання – на 37,4 %, водовідведення – на 39,6 %.

В 2018 році буде введена в експлуатацію установка придушення пилу азотом на ливарному дворі доменної печі № 2. Аналогічна установка на ДП-3, побудована раніше, дозволила знизити викиди пилу на 70 %.

Зараз ведеться монтаж трьох постів екологічного моніторингу. Вони будуть відслідковувати стан атмосферного повітря в санітарно-захисній зоні підприємства. Дані з постів будуть надходити на сайт Департаменту екологічної політики міськради і в Департамент екології обласної державної адміністрації.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі