В список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО увійшли 5 нових об'єктів

Фото
Поділитися
В список були включені об'єкти з Німеччини, Норвегії, Великобританії, Ізраїлю і США.

Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури в неділю на своїй сесії в Бонні прийняла рішення про внесення в список об'єктів Всесвітньої спадщини п'яти нових пам'яток культури.

У цей список увійшли:

Історичний промисловий комплекс міст Рьюкан і Нуттоден, який був побудований для виробництва добрив з використанням азоту з повітря. Для комплексу характерне гармонійне поєднання природного ландшафту і промислових об'єктів.

Митний складський комплекс Шпайхерштадт і квартал Конторхаус в Гамбурзі, який був побудований в ганзейскому місті для безмитної торгівлі у кінці XIX - початку XX століть і в свій час був найбільшим в світі.

Читайте також: ЮНЕСКО виступить посередником між Україною і РФ в проблемних питаннях щодо культурних цінностей Криму

Міст Форт-Брідж у Шотландії, який є найбільшим в світі консольним мостом з декількома прольотами. Міст був відкритий в 1890 році і ним досі ходять пасажирські поїзди.

Некрополь Бейт-Шеарім в Ізраїлі – символ єврейського відродження в ІІ столітті нашої ери.

Місія Аламо, спочатку відома як Місія-Сан-Антоніо-де-Валеро, в США, яка є релігійним форпостом місіонерів-францисканців XVIII століття.

Раніше повідомлялося, що в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО пропонується внести конгломерації старих одеських двориків, а також каменоломні протяжністю понад 2,5 тис. км.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі