У Києві презентували виставку українських художниць У пошуках істини - Культура - dt.ua

У пошуках гармонії: у столичному музеї відкрилась виставка жінок-мисткинь

11 грудня, 2019, 00:29 Роздрукувати

Виставка "У пошуках гармонії" поєднала різних жінок-художниць з усіх куточків України

МВЦ Музею історія міста Києва та Українська творча жіноча Фундація W'ART представили колективну виставку "У пошуках гармонії".

Людині притаманне прагнення до ідеалу та бажання оточувати себе тим, що дарує відчуття краси і довершеності. Ще філософи Стародавньої Греції писали про те, що основою прекрасного є гармонія, а її уособленням -жінка, адже їй властиво дбати про те, в якому світі житимуть її діти й онуки. Вона може гармонізувати простір навколо себе, бачити красу у звичних речах, а також діяти засобами культурного впливу, щоб поширювати прекрасне.

Фундація W'ART створена 2018 року, об'єднує українських художниць задля спільної творчості, співпраці, миротворення, пошуку компромісних рішень, розбудови толерантного демократичного діалогу між митцями світу. "Нам важливо, щоб у навколишньому світі панівними були почуття любові, добра, взаєморозуміння, поваги, власної гідності і шанобливого ставлення до свого минулого, яким би складним та наповненим протиріччями воно не було. Це наше минуле і змінити його вже неможливо. Та ми можемо вплинути на подальший розвиток подій. І саме від нас залежить, яким ми створимо наше майбутнє. Отож, ми прагнемо творити Світ добра, гармонії, краси, мудрості і толерантності", зазначила співзасновниця Фундації W'ART Світлана Леонтьєва.

Виставка "У пошуках гармонії" поєднала різних жінок-художниць з усіх куточків України. Учасниці проекту мають різний вік, освіту, вподобання, тематику і стиль живопису. Та їх об"єднує нестримне бажання створити навколо себе гармонійний простір, досконалий і зрозумілий, а також досягнути у творчих пошуках справжнього порозуміння.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Останній Перший Популярні Усього коментарів: 1
Випуск №1277, 11 січня-17 січня Архів номерів | Зміст номеру < >