У Києві в рамках проекту Kyїv art school відкрилася виставка живопису Володимира Бовкуна - Культура - dt.ua

У музеї історії Києва відкрилася виставка майстра "невидимого мистецтва"

18 квітня, 2019, 09:59 Роздрукувати

У своїй творчості Володимир Бовкун принципово рухається траєкторією максимального обмеження візуальних засобів.

У Музейно-виставковому центрі "Музей історії міста Києва" представлено виставку живопису Володимира Бовкуна в рамках проекту "Kyїv art school".

Майстер живопису світового калібру та провідний митець сучасності - саме так називають Володимира Бовкуна мистецтвознавці. І хоча художник вже має чималий досвід і сформований стиль, він продовжує експериментувати та освоювати нові горизонти творчості.

"Принципово важливим для моєї мистецької траєкторії, якою я поступово і послідовно рухаюсь, є максимальне обмеження візуальних засобів. Це так зване "невидиме мистецтво", що залишає доволі великий простір для фантазії глядача. Простіше кажучи, я максимально уникаю "багатослів'я" у своїх роботах. Ця виставка є продовженням теми "присутності", котра є головною у всій моїй творчій практиці, починаючи ще з 1980-х, і котра виникла з мого захоплення метафізикою ще в студентські роки", - каже автор.

У своїй творчості художник поєднує принципи абстракції, сюрреалізму та концептуалізму. Глядач має змогу поринути у глибину простору твору, де вирує гра символів та понять, де хаос переплітається з космосом.

Роботи автора зберігаються у колекціях Національного музею образотворчих мистецтв та багатьох інших українських музеях, а також у Третьяковській галереї (Москва, Росія),  Нортон Додж Коллекшн (Вашингтон, США), чисельних приватних колекціях в Україні ,Франції, Німеччині,США, Великій Британії, Голландії, Сінгапурі, Росії.

Дивіться також фото: У Києві відкрилася виставка безпредметного живопису Андрія Лапонова: фоторепортаж

Раніше у Києві вибухнула барвами виставка художниці Христини Снігур "Еволюція душі. В обіймах Всесвіту".

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1277, 11 січня-17 січня Архів номерів | Зміст номеру < >