Тетяна ЛЯПІНА. «Современные избирательные технологии, или Театр политических теней». Видавництво «Альтерпрес» - Культура - dt.ua

Тетяна ЛЯПІНА. «Современные избирательные технологии, или Театр политических теней». Видавництво «Альтерпрес»

3 квітня, 2009, 13:35 Роздрукувати Випуск №12, 4 квітня-12 квітня

На книжковому ринку з’явилося ще одне видання із серії «Комунікації та стратегія». Це книжка Тетя...

На книжковому ринку з’явилося ще одне видання із серії «Комунікації та стратегія». Це книжка Тетяни Ляпіної «Современные избирательные технологии, или Театр политических теней», третє видання, перше побачило світ п’ять років тому. До того ж автор випустила цілу серію книжок із реклами та піару.

Сама назва «Театр політичних тіней» свідчить про секрети гри в політику. Саме гри, інакше це й не назвеш. Останні дані соціологічних опитувань свідчать, що політики зараз асоціюються із зірками шоу-бізнесу. Цю істину знав уже Шекспір. Саме він казав, що світ — театр, а люди в ньому — актори. Хтось грає краще, хтось — гірше. У світі немає досконалості. Потрібні тільки пильне око й допитливий розум, щоб у всьому цьому розібратися, а інколи й того бракує. Тоді на допомогу приходять такі видання, які допомагають людям хоч трохи щось зрозуміти.

Книжка розрахована на широке коло читачів. Розібратися в матеріалі зможуть як професіонали, так і ті, кого хоч трохи цікавить політика. Цьому сприяє легкий стиль викладу з нотками іронії, що робить текст доступнішим. Читач ознайомиться з усіма принципами політичного маркетингу, як планують передвиборну кампанію, що каже кандидат і що хоче почути виборець. Зробимо життя малиною: зарплати — високі, пенсії — космічні, навчання, медицина — безкоштовні. «Ми приведемо вас у Євросоюз!» — обіцяють перед виборами політики. Але не можна не погодитися з Тетяною Ляпіною, яка ще раз нагадує, що означає жити за євростандартами: «це як мінімум світло і тепло в будинках, гарантована робота й оплата за працею, зарплата, що забезпечує і навчання, і відпочинок, і лікування. Суспільство, в якому цінують професіоналів й інтелектом заробляють не лише в телевікторинах. Це суспільство стабільності та достатку. А дискусії ведуться лише із життєво важливих, а не надуманих проблем. І конституція гарантує однакові права та свободи. У такій дер­жаві громадяни захочуть робити вибір». А в нашій країні щороку вибори, тільки вибору жодного немає. І зарплата в нас забезпечує тільки виживання.

На мій погляд, книжка допомагає розплющити очі й подивитися на наших політиків із іншого боку. Хоча зараз і так очевидно, що це — аматори, актори не професійні, без освіти. Особливо такі книжки потрібно читати «любимим бабусям», адже, крім кілограма гречки й літра олії, є й інші цінності.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво