Премія Івана Франка - Публікація в Дзеркалі тижня отримала премію імені Івана Франка - Культура - dt.ua

Публікація в "Дзеркалі тижня" отримала премію імені Івана Франка

2 серпня, 2018, 18:26 Роздрукувати

Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу.

Стаття у «Дзеркалі тижня" про сталінські репресії в Україні отримала премію імені Івана Франка

Комітет з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності присудив премії за 2018 рік. Як повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо, цього року на здобуття премії надійшло 25 творчих робіт у чотирьох номінаціях. Найбільшу кількість робіт було подано у номінацію "За кращу публікацію у друкованих ЗМІ".

Кращою публікацію у друкованих ЗМІ визначено роботу письменника-публіциста Сергія Шевченка "Рік жертв Великого терору: вшануймо пам'ять репресованих", оприлюднену 27 травня 2017 року в газеті "Дзеркало тижня. Україна".

У номінації "За кращий твір у телевізійній сфері" перемогу здобув документально-художній фільм "Вогонь самопосвяти", автор якого - режисер, актор, заслужений артист України Петро Авраменко. Фільм присвячений життю і творчості видатного поета, політичного діяча, науковця Ольжича.

Премію у номінації "За кращу наукову роботу в інформаційній сфері" присуджено колективу авторів, які представляють Національну академію державного управління при президентові України та Міжрегіональну академію управління персоналом, за монографію "Державно-громадянська комунікація: шлях від кризи до взаємодії" (ДП "Видавничий дім "Персонал", Київ, 2017).

У номінації "За кращий твір у радіомовній сфері" премію вирішено не присуджувати.

Нагадаємо, що премію ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності засновано 2004 року, вона присуджується щорічно до дня народження Івана Франка - 27 серпня. Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Читайте також: Головну премію PinchukArtCentre 2018 отримала українська художниця Анна Звягінцева

У березні 2018 року Кабінет міністрів збільшив розмір державних премій з метою заохочення журналістів, авторів, художників, перекладачів художніх та публіцистичних творів, колективів театру та кіно до створення нових оригінальних творів.

Зокрема, премію імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики збільшено з 5 тис до 20 тис. грн, премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності – з 2 тис до 10 тис. грн. Також збільшено до 20 тис. грн премію Кабінету міністрів імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва та премію Кабінету міністрів імені Максима Рильського.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №15, 20 квітня-25 квітня Архів номерів | Зміст номеру < >