Престижний з'їзд Opera Europa вперше відбудеться в Україні - Культура - dt.ua

Престижний з'їзд Opera Europa вперше відбудеться в Україні

5 листопада, 2016, 00:03 Роздрукувати Випуск №41, 5 листопада-11 листопада

У травні 2017-го Київ прийматиме один із найпрестижніших форумів, що його організовує найбільша оперна асоціація світу Opera Europa. У рамках форуму — конференція з актуальних проблем музичної театральної сфери та близько 500 представників відомих оперних театрів. Мабуть, головна місія Opera Europa — просувати мистецтво опери як мистецтво спілкування між різними народами та різними митцями.

У травні 2017-го Київ прийматиме один із найпрестижніших форумів, що його організовує найбільша оперна асоціація світу Opera Europa. У рамках форуму — конференція з актуальних проблем музичної театральної сфери та близько 500 представників відомих оперних театрів. 

Асоціація Opera Europa передбачає різні напрями діяльності у сфері світового мистецтва. Ця організація бере активну участь у фестивальному русі всієї Європи, проводить конференції, присвячені актуальним викликам сучасного творчого життя. 

Мабуть, головна місія Opera Europa — просувати мистецтво опери як мистецтво спілкування між різними народами та різними митцями.

У цьому плані зазначена організація вже давно стала серйозною міжнародною платформою, що передбачає обмін інформацією, театральним досвідом і, природно, встановлення тісніших контактів між представниками різних оперних театрів у всьому світі. 

Один із напрямів діяльності Opera Europa — міжнародні конференції, що збирають цвіт музичного театрального світу. Такі конференції відбуваються в різних країнах, але мета найчастіше одна — утвердження опери як сучасного мистецтва. 

Майданчиками для таких конференцій щоразу були різні європейські міста. Наприклад, відносно недавно в Амстердамі на круглому столі в рамках Opera Europa обговорювалася тема "Вимоги оперного ринку до сучасних співаків". Як кажуть очевидці, це обговорення тривало дві години, породжуючи більше запитань, ніж відповідей. 

— 28 жовтня 2016 р. на конференції "Діалог", що проходила в Берліні у рамках Opera Europa, підписано документи про наміри провести конференцію "Мистецтво єднає" у нас в Україні, в Києві, — повідомила DT.UA директор-розпорядник київської Національної оперети Олена Циба. Нинішнього року вона представляла український театр на конференції в Берліні. 

Таким чином, уже навесні 2017-го (з 18 по 20 травня) Opera Europa вперше відкриє в Києві конференцію з актуальних питань творчого життя і творчого менеджменту. 

Уточнимо, що на сьогодні ця організація об'єднує 166 театрів. З українського боку конференцію підтримують київський Національний театр оперети і Національна опера України. 

Ініціатор проведення заходу — київський Національний театр оперети. Керівник театру народний артист України Богдан Струтинський зазначає: "Цей захід сприятиме діалогу між музичними театрами нашої країни та музичними театрами Європи. А сама подія буде важливою й корисною для поглиблення і вибудовування зв'язків всередині загальноєвропейської культурної спільноти". 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво