Молода музика Європи - Культура - dt.ua

Молода музика Європи

25 березня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №11, 25 березня-1 квітня

Угрудні минулого року Міжнародний благодійний фонд конкурсу Володимира Горовиця в рамках співр...

У грудні минулого року Між­народний благодійний фонд конкурсу Володимира Горовиця в рамках співробітництва з міжнародною музичною організацією Jeunesses Musicales International провів попереднє прослуховування молодих музикантів України до Всесвітнього молодіж­ного оркестру Jeunesses Musicales.
За рішенням авторитетного журі, до роботи у Всесвітньому оркестрі було рекомендовано вісім музикантів. У лютому в Іспанії, резиденції Всесвітнього оркестру, пройшов остаточний відбір до оркестру. За результатами міжнародного журі, до роботи у Всесвітньому молодіжному оркестрі Jeunesses Musicales запрошені шість молодих українських музикантів: Джаміля Шайхатарова — скрипка (Севастополь), Креховецька Христина — скрипка (Київ), Круглова Поліна — альт (Київ), Гніда Валентина — альт (Київ), Бабич Михайло — віолончель (Київ), Завгородній Іван — контрабас (Одеса).
За умовами Всесвітнього молодіжного оркестру Jeunesses Musicales, молоді музиканти з різних країн підписують дворічний контракт на участь у двох сесіях: літній 2005 року (гастролі в Іспанії і Китаї) та зимовій 2006 року (гастролі у країнах Європи).

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво