Курс на «Культуру» - Культура - dt.ua

Курс на «Культуру»

8 липня, 2011, 13:05 Роздрукувати Випуск №25, 8 липня-15 липня

Український телеканал «Культура» (сьогодні, мабуть, єдиний бойовий багнет, що протистоїть ТБ-маскульту) вже найближчим часом може оновити своє обличчя.

© cultureua.com

Український телеканал «Куль­тура» (сьогодні, мабуть, єдиний бойовий багнет, що протистоїть ТБ-маскульту) вже найближчим часом може оновити своє обличчя. Принаймні робота в цьому напрямі йде. Як заявив «Інтерфаксу» голова Держкомітету телебачення і радіомовлення Олександр Курдинович, «український державний телевізійний канал «Культура» з 2012 року має постати перед вітчизняним глядачем у новому, модернізованому вигляді. Упевнений, що з початку нового року нам вдасться запровадити сучасні методи керівництва каналом, оновити дизайн, запустити нові цікаві програми й робити все для його поширення на всю територію України».

Пан Курдинович зазначив, що Держкомтелерадіо докладе всіх зусиль до збільшення обсягів держфінансування та відновлення матеріально-технічної бази каналу, забезпечення держзамовлення на виробництво програм у 2012 році. Нинішнього року бюджет каналу становив 6,5 млн. грн., його планують збільшити в рази.

Директор Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв вважає, що «телеканал «Культура» повинен сприяти формуванню єдиного національно-культурного простору в Україні й допомагати у вирішенні дискусій із гуманітарних питань, виходячи на загальне сприйняття історії та культурної спадщини громадянами країни».

Нова концепція каналу, над якою працював Національний інс­титут стратегічних досліджень, передбачає вихід української культури і на міжнародний рівень, співпрацю з відповідними європейськими телеканалами, з провідними українськими телекомпаніями, відомими діячами української культури, бізнесом.

Нагадаємо, що державна телерадіокомпанія «Культура» заявила про себе в інформаційному просторі України ще 2003 року в системі Держкомтелерадіо Украї­ни. Докладніше про нову концепцію телеканалу — у найближчих числах DT.UA.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво