КМДА: Діючі кінотеатри залишаться у комунальній власності - Культура - dt.ua

КМДА: Діючі кінотеатри залишаться у комунальній власності

25 січня, 2011, 08:30 Роздрукувати

У відповідь на поширену у деяких ЗМІ інформацію щодо закриття кінотеатрів «Росія», «Ленінград» та «Лейпциг», начальник головного управління культури КМДА Світлана Зоріна заявила, що діючі кінотеатри залишаться у комунальній власності. "Київська міська держадміністрація не здійснює жодних дій у напрямку закриття або продажу цих кінотеатрів", - запевнила вона.

«Я ще раз хочу запевнити киян, що кінотеатри, які працюють та забезпечують культурні потреби мешканців міста, ніхто продавати не збирається. У Програмі приватизації їх немає», — підкреслила Світлана Зоріна, яку цитує прес-служба КМДА.

Як пояснила Світлана Зоріна, зараз у директорів цих трьох кінотеатрів закінчилася дія контрактів, за умовами яких вони були призначені на посади строком на 5 років. Проте, як підкреслила Зоріна, «закінчення контракту керівника не означає закриття чи продаж підприємства», тобто кінотеатрів.

Згідно зі змінами у законодавстві та інструктивних документах КМДА, сьогодні начальник Головного управління культури не має повноважень продовжувати терміни дії контрактів або призначати нових директорів кінотеатрів своїм наказом, оскільки це в компетенції голови КМДА (зараз ним є Олександр Попов, - ред.).

Головне управління культури завчасно попередило директорів кінотеатрів «Росія», «Ленінград», «Лейпциг» про подальше звільнення у зв’язку із закінчення термінів дії їхніх контрактів. До призначення в установленому законом порядку їм було запропоновано роботу на умовах тимчасового виконання обов’язків. Але на зустріч для вирішення організаційних питань, що була призначена начальником Головного управління культури на 20 січня 2011 року, директори вказаних кінотеатрів не з’явились, кажуть у КМДА.

Як повідомлялося раніше, Київська міська державна адміністрація підготувала та подала на розгляд депутатів Київради проект Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва на 2011-2012 роки.

Не будуть підлягати приватизації ті об’єкти, в яких знаходяться бібліотеки, музеї, та інші культурні заклади. «Кожен із об’єктів, що занесений до Програми приватизації, ми ретельно перевіряли: хто зараз займає це приміщення, як воно використовується тощо. Це було зроблено саме для того, щоб виключити випадковий продаж важливих соціальних об’єктів», — нагадав в.о. начальника Головного управління комунальної власності Єгор Русін.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >