Європейські продюсери на крок стануть ближчими - Культура - dt.ua

Європейські продюсери на крок стануть ближчими

5 жовтня, 2007, 13:14 Роздрукувати Випуск №37, 5 жовтня-12 жовтня

Асоціація продюсерів України (АПУ) виграла тендер на проведення Генеральної асамблеї Європейської асоціації незалежних продюсерів (CEPI) 2008 року...

Асоціація продюсерів України (АПУ) виграла тендер на проведення Генеральної асамблеї Європейської асоціації незалежних продюсерів (CEPI) 2008 року.

Це рішення було ухвалено на засіданні Генеральної асамблеї CEPI в Мюнхені. Як повноправні члени на ній були присутні президент АПУ Олексій Сєрков і генеральний директор АПУ Марина Лопатенок. Наступну асамблею планується провести наприкінці вересня наступного року в Києві.

Європейська асоціація незалежних продюсерів, заснована 1989 р., представляє інтереси незалежних кіно- і телепродюсерів Європи. Сьогодні асоціація об’єднує близько 4000 європейських продакшн-компаній, що становить 95% всієї аудіовізуальної індустрії Європи. Члени асоціації щороку виробляють близько 16 тисяч годин ефірного продукту, включаючи односерійні документальні фільми, програми різних напрямів, ігрові та музичні шоу, ігрові фільми та високобюджетні серіали.

У липні цього року Асоціа­ція продюсерів України стала членом CEPI. Взаємний інтерес українських та європейських продюсерів зумовлений кількома чинниками. Україна — нова локація для світового кінобізнесу. Знімати в нас дешевше. До того ж у всій Східній Європі є проблема з технічним персоналом, який виїжджає до західних країн, де просто більше платять. Цим стурбовані європейські продюсери і спілка роботодавців у кіноіндустрії. В Україні теж із цим негаразди: бракує режисерів, операторів, аби технологічно і грамотно вести процес — чимало спеціалістів виїхало до Росії. Тобто в нас із європейцями однакові проблеми, а допомогти їх вирішити може досвід наших сусідів, особливо прибалтів, котрі вже сьогодні успішно співпрацюють із великими кіно- та телекомпаніями Європи.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №28, 20 липня-26 липня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво