Україна зайняла 49-е місце у списку «кращих країн світу» - Архів - dt.ua

Україна зайняла 49-е місце у списку «кращих країн світу»

14 січня, 2011, 11:06 Роздрукувати

Відомий американський журнал Newsweek опублікував список 100 кращих для життя з точки зору економіки, охорони здоров'я, якості життя, освіти та політичної ситуації країн світу. Україна займає в цьому списку 49-е місце.

Відомий американський журнал Newsweek опублікував список 100 кращих для життя з точки зору економіки, охорони здоров'я, якості життя, освіти та політичної ситуації країн світу. Україна займає в цьому списку 49-е місце.

Україна визнана країною з найбільш високим рівнем життя серед країн з низьким рівнем доходу. У тій же категорії, але серед середніх країн, перемагає Куба, а між середніх і великих - Австралія і Німеччина.

Наша країна також визнана найбільш грамотною країною серед держав з низьким рівнем доходу поряд з Албанією - грамотними є 99% населення.

Тим часом серед великих країн найбільш грамотною визнано Японію, хоча ця країна витрачає на освіту лише близько 3,5% свого ВВП, у той час, як США - більше 5%.

Найкращою країною у світі було визнано Фінляндію, за нею йде Швейцарія і Швеція. До десятки найкращих входять також Австралія, Люксембург, Норвегія, Канада, Голландія, Японія і Данія.

США займає 11 позицію, Німеччина 12, Великобританія 14, а Франція 16 рядок. Найуспішнішою країною у Північній і Східній Європі є Чехія (25 місце), потім Хорватія (28 місце) і Польща (29 місце).

Польща займає 29 місце, Естонія - 32, Латвія - 36, Україна - 49, а Росія - 51 місце після Куби.

Список замикає Буркіна-Фасо.

Як повідомлялося, у рейтингу найщасливіших країн світу Україна посіла 73-е місце. Цю позицію країна ділить з ще п'ятьма державами: Росією, Румунією, Словаччиною, ПАР і Ліваном. 21% людей у нас вважають себе щасливими, 26% - нещасними, 53% - борються з життєвими труднощами.

За матеріалами Newsweek

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >