У США знято заборону на лихослів'я в ефірі

Поділитися
Апеляційний суд США у вівторок, 13 липня, скасував урядовий указ, що забороняє лихословити в ефірі. За рішенням суду, даний документ є неконституційним.
Апеляційний суд США у вівторок, 13 липня, скасував урядовий указ, що забороняє лихословити в ефірі. За рішенням суду, даний документ є неконституційним. Відповідно до законодавчої норми, прийнятої у 2004 році, повідачі могли бути покарані, якщо неналежне слово або вираз прозвучить в ефірі. Сума штрафу досягала 325 тисяч доларів за кожне порушення. Федеральна комісія із телекомунікацій (FCC) прийняла дану норму після того як у 2004 році лідер популярної групи U2 Боно вилаявся матом під час церемонії вручення премій "Золотий глобус". Однак тепер у рішенні апеляційного суду йдеться, що той указ здійснив «морозний ефект» на ефірні ЗМІ. На думку суду, заборона «потенційно образливих» сексуальних конотацій без точного формулювання того, що саме класифікується як «образливе», вихолощує мову і створює атмосферу страху серед американських повідачів. Багато представників мас-медіа вже заявили, що задоволені винесеною судовим постановою. У свою чергу голова Федеральної комісії з телекомунікацій Джуліус Джіначовскі не зміг відповісти, чи буде оскаржувати вердикт суду. За його словами, FCC для початку необхідно ознайомитися із мотивацією такого рішення. Тим часом, у громадській організації Батьківський рада із телебачення вже висловили обурення вердиктом суду.

За матеріалами: Washington Post, Бі-бі-сі

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі