Російський «Сбербанк» вигадав «альтернативу» БРІК і записав туди Україну - Архів - dt.ua

Російський «Сбербанк» вигадав «альтернативу» БРІК і записав туди Україну

4 лютого, 2011, 10:01 Роздрукувати

Аналітики найбільшого державного банку Росії впевнені, що БУРК - нова економічна сила, що зростає в Європі.

Об’єм спільного ринку БУРК разом становитиме трохи більше за три відсотки світового валового внутрішнього продукту. Проте аналітики російської державної інституції вже офіційно прийняли цей термін задля опису регіону, який має схожі проблеми та може використовувати схожі засоби для досягнення зростання економіки на рівні з Китаєм та Бразилією.

Так, на цьому тижні «Сбербанк Росії» опублікував аналітичний звіт під назвою «Країни БУРК. Підсумки 2010-го та перспективи 2011-го року». Автори звіту припустили, що обраний ними термін може базуватися на тих же засадах, як акронім БРІК (BRIC), який було вигадано десятиліття тому аналітиком Goldman Sachs.

Росіяни не сподіваються на те, що необхідні реформи в цих чотирьох країнах будуть проходити легко, скоріш навіть навпаки – ці реформи зустрінуть значний спротив, як політичний, так і адміністративний, значиться у дослідженні.

Також у звіті йдеться про те, що група країн, з якими Росія планує утворити більш тісне об’єднання,  наразі має нечітке майбутнє, і в цілому перспективу можна назвати «помірно оптимістичною».

«Рівень невизначеності дуже високий. Через це робота та прийняття бізнес-рішень тут стають значно складнішими та цікавішими» - говориться у дослідженні.

Окрім цього, у звіті розвиток української економіки було названо «скромним». Також аналітики підкреслили залежність України від міжнародних позик, в першу чергу – від позик Міжнародного валютного фонду (МВФ).  На найближчі три роки «Сбербанк Росії» прогнозує, що середньорічний курс долара в Україні залишатиметься на рівні 7,9 грн/$, а зростання реального ВВП у 2013 році перевищить позначку у 6%. Серед інших позитивних прогнозів – очікується, що рівень цьогорічної інфляції не буде вище за 9%, що має стати кращим показником для країни за останні сім років.

За матеріалами: Deutsche Welle

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >