Пенсійний фонд Донецької області «загубив» більше чверті мільйона офіційно зайнятих? - Архів - dt.ua

Пенсійний фонд Донецької області «загубив» більше чверті мільйона офіційно зайнятих?

29 січня, 2010, 18:52 Роздрукувати Випуск №3, 29 січня-4 лютого

Майже триста тисяч працюючих значаться в базі податкової як платники податку на прибуток, по інорфмації Донецької облдержадміністрації, не значилися при цьому в базі Пенсійного фонду

Майже триста тисяч працюючих значаться в базі податкової як платники податку на прибуток, по інорфмації Донецької облдержадміністрації, не значилися при цьому в базі Пенсійного фонду

При перевірці баз даних, зібраних в Донецькій облдержадміністрації, виявилось, що 271,8 тис. працюючих значаться в базі ДПА як платники податку на прибуток, але не значаться в базах Пенсійного фонду. Тобто люди при розрахунку пенсії могли втратити декілька років стажу або зовсім залишитися без пенсій. Окремо ні податкова, ні ПФ дізнатися про це ніяк не могли — кожен орієнтується тільки по своїх реєстрах.

І навпаки, більше 56 тисяч чоловік в Донецькій області платили внески до Пенсійного фонду, але при цьому не значилися в базах ДПА. Тут вже могла постраждати держава, яка була б вимушена призначити пенсію людині, в житті що не платила податок на прибуток.

Звичайною звіркою баз даних в регіоні вдалося легалізувати 200 тисяч найнятих робітників і виправити близько 20 тис. помилок в ідентифікаційних кодах.

Подібних результатів вдалося досягти завдяки експериментальній практиці горизонтального обміну інформацією між різними службами на рівні міст, районів і області в цілому. До цього різні відомства області надавали відомості тільки своєму начальству.

Детальніше про це читайте в статті Євгенія Шибалова «Влада, для якої нас немає» в свіжому номері «ДТ»

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво