Американці оцінили нашу горілку

11 квітня в 10:00

У Нью-Йорку "Хортиця" завоювала золоті медалі "Great Value" і оцінки "добре" від професійного журі.

Бренд "Хортиця" в черговий раз став призером щорічного міжнародного дегустаційного конкурсу Ultimate Spirits Challenge. В цьому році в Нью-Йорку "Хортиця" завоювала золоті медалі "Great Value" і оцінки "добре" від професійного журі.

Продукція бренду отримала відмінні рекомендації. За підсумками конкурсної дегустації всі члени авторитетного журі відзначили м'якість і неймовірну питкість "Хортиця", чистоту і тонкий смак, насичений свіжістю.

Виробники "Хортиця" відзначають, що досягти таких результатів вдалося завдяки використанню спирту нового покоління "Пшенична сльоза" і артезіанської води. Спирт "Пшенична сльоза" виготовляється з добірної пшениці за особливою технологією, відрізняється рекордною чистотою і використовується ексклюзивно "Хортиця" для виробництва в промислових масштабах. Також продукт додатково очищається при наливанні через італійський дозатор з срібним ефектом металізації, тим самим ще більше покращуючи свої властивості. Сьогодні такий інноваційний дозатор використовується виключно для продукції бренду "Хортиця" і його неможливо підробити - підкреслюють експерти.

"Хортиця" показала зростання на американському ринку і стала найбільшим експортером української горілки в США. А в квітні 2016 року зміцнила свої позиції, увійшовши в найбільшу торгову мережу на західному узбережжі Америки - BevMo!

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...