Статті
 • Валерій Грузін

  Чи вигідно продавати душу? Полемічні нотатки

  Я от що думаю: що таке най-най створить Україна після "Мрії"? Хіба що найбільше ніщо? Чи найбільшу шоколадку? Респектабельна англійська газета Financial Times назвала літак "мрією, яка збулася". Це вони, в Англії, так вважають. У нас, в Україні, збулася інша мрія…
 • Дмитро Кулеба

  ПАРЄ: повернення Росії і викрадення Європи

  "Я — за повернення Росії в ПАРЄ, але якщо ціна повернення — руйнування Асамблеї, то я проти" — сказав мені посол однієї великовагової європейської країни всього тиждень тому.
 • Ольга Скрипник

  Геннадій Друзенко: "Можливо, медикам якраз і вдасться зшити докупи Україну"

  У грудні 2014 року Перший добровольчий мобільний шпиталь почав приймати пацієнтів — це була перша ротація в зону АТО. Два роки в умовах війни — величезний термін. Що пережив за цей час шпиталь? Кого тут називають золотими людьми, а з ким прагнули якомога скоріше розпрощатися, бо не по дорозі? Чому нинішня, 19-та ротація може стати останньою в зоні АТО? Усе це ми довго обговорювали під шурхіт осіннього дощу з президентом ПДМШ Геннадієм Друзенком, який тільки- но повернувся , як він говорить, зі Сходу, і привіз нові враження.
 • Юлiя Самаєва

  Ефект ноцебо

  Нібито безплатна медична допомога, на яку держава витрачає близько 3% ВВП щороку, каменем лежить на плечах пацієнтів, що оплачують з власної кишені все — від бинтів і йоду до дорогих операцій.
 • DT.UA

  Чого чекати Україні від протистояння Росії і Заходу

  DT.UA попросив відомих експертів у галузі геополітики і безпеки відповісти на запитання: Росія і Захід сповзають у стан "холодної війни". Якими можуть бути наслідки цього для України?
 • Сергій Корсунський

  Турецький потік: наслідки для України та Європи

  Навіть одна гілка "Турецького потоку", прокладена через Чорне море в Туреччину, зменшить наш транзит на 16 млрд кубометрів, не кажучи вже про те, що залежність Туреччини від Росії зросте багаторазово. Якщо зараз Москва не може маніпулювати поставками, так як у випадку відключення газу можливо використовувати інші джерела і продовжувати поставки за існуючим маршрутом, то "суха" труба через Україну зробить "Газпром" повновладним господарем ситуації на найважливішому місцевому ринку газу — стамбульському.
 • Юлiя Самаєва

  ВІЗуАльна жорсткість

  Андрій Парубій нагадує кухаря, який, забувши кинути буряк у борщ, вирішив виправити безпам'ятність і накришив бурячок у тирамісу. Усе треба робити вчасно.
 • Олег Вергеліс

  Голубки

  У жовтні відзначає потрійний ювілей Київський театр імені Лесі Українки: 120 років тому цей театр став "стаціонарним", 90 років — як став "державним" і 75 років минуло відтоді, як він став носити ім'я великої Лесі.
 • Ігор Маскалевич, Алла Єрьоменко

  Глава НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук: "Криза — це шанс для розвитку"

  Уже очевидно, що в зиму ми ввійдемо з безпрецедентно низькими запасами вугілля для теплоелектростанцій.  До чого готуватися енергоспоживачам? Про це, а також про підготовку енергосистеми до зими, про "кредит Меркель" і конфлікт із непризначенням постійного керівника "Укренерго" DT.UA розпитувало тимчасово виконуючого обов'язки директора НЕК "Укренерго" Всеволода КОВАЛЬЧУКА.
 • Олексій Їжак

  Плутонієвий демарш Росії

  На початку минулого тижня Володимир Путін підписав указ про призупинення дії угод та протоколів, які стосуються утилізації надлишкових запасів збройового плутонію, і вніс у Держдуму проект закону, що встановлює відверто неможливі умови відновлення утилізації.
Реклама
Курс валют
USD 25.70
EUR 28.22