Статті
 • Валерій Грузін

  Про бідну Росію замовте слово

  Те, що сталося в РФ передостанньої неділі першого місяця весни, щонайменше здивувало. На площі й вулиці майже сотні міст вірнопідданської Росії вийшли громадяни, які не побоялися репресій, щоб заявити про свою незгоду з тим, як робляться справи в їхній країні. 
 • Володимир Дубровський

  Куди пливе реформа корпоративного податку?

  Реформа корпоративного податку — одна з критично важливих складових податкової реформи в Україні, за яку довго й наполегливо боролися експерти-активісти, а також численні бізнес-асоціації та їх коаліції. 
 • Алла Єрьоменко

  Опалювальний сезон: тенденції і цифри

  Газ, електро- і теплоенергію громадяни змушені сприймати як товар: платиш — отримуєш.  З урахування або без багатомільярдних держсубсидій структура споживання газу в Україні, особливо в опалювальні сезони, значно змінилася.
 • Дмитро Качуровський

  Спорт в Україні — перспективи, можливості, смисли

  Чи потрібно взагалі сьогодні говорити про спорт і реформування української спортивної системи? Наскільки це актуально тоді, коли Україна переживає великі політичні й економічні труднощі і веде війну?
 • Оксана Онищенко

  Німець, який вивчив українську

  "Хочеш познайомитися з німцем, який приїхав в Україну вивчати російську мову, а потім "перекувався" і за рік так добре навчився розмовляти українською, що аж приємно слухати", — зателефонував мені знайомий волонтер.  Звісно, я хотіла. Волонтери розповіли, що хлопчина в Києві проїздом — приїхав спеціально з Німеччини, щоб разом з ними поїхати у прифронтові містечка відвезти подарунки тамтешнім дітям. 
 • Віктор Тимощук

  Безвіз як бізнес, Або як задовольнити паспортний дефіцит

  У передвеликодній тиждень ЗМІ заполонила новина про "проблему" — Державне підприємство "Документ" (у сфері управління Державної міграційної служби) припинило приймати заяви на біометричні паспорти від громадян через перевірки СБУ. 
 • Валентина Самар

  У суду без слідства

  Український юридичний фронт у не оголошеній з обох боків війні Росії проти України, здається, охопив уже всі міжнародні судові майданчики — подано близько десятка позовів проти РФ, включаючи арбітражні провадження, ініційовані державою в особі НАК "Нафтогаз України" та Ощадбанку. 
 • Ігор Ілляш (Мінськ)

  Про що написала Лукашенкові "фрау А"

  Білоруський КДБ розкручує справу в дусі 1930-х років, що замішана на антиукраїнській пропаганді .
 • Микола Хрієнко

  Зона відчуження — зона тяжіння

  Катастрофа такого масштабу повинна була відбутися саме в Радянському Союзі. Оскільки в цій країні завжди був величезний розрив між тим, що треба показати, і що зроблено в дійсності.
 • Леся Литвинова

  Казки про Добродійність, або Таємниця Філософського каменя

  Для того, щоб перетворити на золото будь-що, включно зі старим ганчір'ям, зовсім не обов'язково шукати Філософський камінь. Звісно, з його допомогою можна було б взагалі не вставати з дивана. Але й без нього спокійно можна обійтися. Принаймні якщо у вас у запасі є організація, гордо йменована "Благодійний Фонд", і трішки фантазії.
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89