Уряду США запропоновано назвати аеропорт на честь героя протистояння з Бельгією

Уряду США запропоновано назвати аеропорт на честь героя протистояння з Бельгією © USA Today
Воротар Тім Ховард ледь не витягнув свою команду в чвертьфінал ЧС-2014. Бельгійцям знадобилося майже сто хвилин ігрового часу, щоб забити йому гол.

На адресу уряду США надійшло клопотання про перейменування аеропорту імені Рональда Рейгана у Вашингтоні в аеропорт імені Тіма Ховарда - голкіпера національної збірної з футболу.

Як повідомляє Los Angeles Times, відповідна петиція була поміщена на сайт Білого дому. Щоб прохання офіційно дійшло до влади і отримало обов'язковий відповідь, йому необхідно зібрати сто тисяч підписів на сайті уряду протягом місяця.

Нагадаємо, що Ховард став героєм матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу-2014 з Бельгією (1:2 д.в.), відбивши 15 з 17 ударів по воротах. До 93-ї хвилини голкіперу вдавалося тримати свої володіння на замку, однак точний Кевін де-Брейне у підсумку виявився першим на добиванні після проходу і пострілу Ромелу Лукаку. А незабаром бельгійці вразили мета вдруге. До речі, Ховард був визнаний кращим гравцем матчу.

Відзначимо, що всього на чемпіонаті світу в Бразилії 35-річний голкіпер англійського "Евертона" пропустив шість м'ячів у чотирьох матчах. Втім, подібна, не зовсім переконлива статистика не відвернула від Ховарда тисячі симпатій вболівальників по всьому США, де футбол ніколи не вважався провідним видом спорту.

Примітно, що у воротах Ховарда вдалося розписатися і українським футболістам - 5 березня "синьо-жовті" обіграли США в товариському матчі 2:0. Засмутили голкіпера Андрій Ярмоленко та Марко Девіч. !zn