Тренер Бразилії не збирається перебудовувати свою команду через одну поразку

Тренер Бразилії не збирається перебудовувати свою команду через одну поразку © tacopshq.com
Бразильцям протистояв майстерний і досвідчений суперник. Нестача концентрації призвела до того, що протягом декількох хвилин матчу рахунок став розгромним, вважає Луїз Феліпе Сколарі.

Головний тренер збірної Бразилії Луїз Феліпе Сколарі після найбільшої поразки в історії "селесао" 1:7 від Німеччини в 1/2 фіналу ЧС-2014 спробував пояснити його втратою концентрації.

За його словами, німці показали свій клас, коли скористалися такою ситуацією і відправили у ворота його команди п'ять м'ячів протягом менш ніж 20 хвилин.

"Команда добре розпочала гру і до м'яча, забитого на 11-хвилині, після подачі з кутового внаслідок нестачі концентрації, виглядала значно краще за суперника", - вважає Сколарі.

"Потім же - що не удар, м'яч залітав у наші ворота, і це свідчить про майстерність команди Німеччини. Голи залітали в наші ворота один за іншим. Все працювало на суперника, ми ж нічого не могли вдіяти. Втратили організацію, виникла паніка. У другому таймі при 0:5 ми грали заради престижу, створювали моменти, хотіли забити один-два голи. Але Оскар і Паулінью не забивали з меж штрафного майданчика", - зазначив наставник, який перемагав з бразильцями на ЧС-2002.

Нагадаємо, збірна Німеччини розгромила Бразилію 7:1 і вийшла у фінал турніру. Початок розгрому відбувся завдяки Томасу Мюллеру, а потім протягом трьох хвилин німці тричі відправляли м'яч у ворота господарів. За мить Самі Хедіра забив п'ятий гол, фактично добивши опонента.

Втім, Сколарі впевнений, що одна поразка - не привід перебудовувати систему бразильського футболу загалом і його команду зокрема.

"На турнірі ми зазнали лише однієї поразки, але вона жахлива. Але через неї не будемо перебудовувати колектив. У 2018 році в чемпіонаті світу візьмуть участь 13 - 15 осіб з нашої нинішньої команди. У Німеччині досвідчена збірна, в якій багато виступають разом протягом цілї низки років", - вважає наставник.

Зазначимо, що Бразилія зазнала найбільшої поразки в історії. Раніше антирекорд належав команді, яка в 1920 році поступилася Уругваю 0:2. Також бразильці вчетверте з 10-ти не зуміли перемогти у матчі 1/2 фіналу.

Примітно, що "Бундестім" обігрував бразильців лише у товариських матчах - до ЧС-2014 відбулося лише три зустрічі суперників на рівні офіційних турнірів - двічі в Кубку Конфедерацій і один раз на світовому форумі-2002. Однак всі ті поєдинки було виграно Бразилією.

Додамо, що тепер Бразилія зіграє в матчі за 3-тє місце з невдахою протистояння Нідерланди - Аргентина, яке відбудеться 9 липня о 23:00. !zn