Соцдослідження: "Партію регіонів" від БЮТ відокремлюють 3%

Поділитися
Рейтинг Партії регіонів продовжує знижуватися, але залишається найвищим серед українських політичних сил. Такими є результати соцдослідження Центру Разумкова.

Так, за Партію регіонів висловили намір проголосувати 15,7% всіх опитаних, або 22,1% тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. Показники Блоку Юлії Тимошенко складають 12,6% всіх опитаних або 17,9% тих, хто має намір взяти участь у голосуванні. Третій показник має Політична партія «Фронт змін» (8,1% всіх опитаних або 10,8% тих, хто має намір взяти участь у голосуванні), четвертий - Політична партія «Сильна Україна» (4,9% всіх опитаних або 6, 1 % тих, хто має намір взяти участь у голосуванні). Подолати 3% бар'єр могли б також ВО «Свобода» (3,1% та 4,6% відповідно), Комуністична партія України (3,7% і 4,3% відповідно), Партія «УДАР» Віталія Кличка »(3, 2% і 4,2% відповідно). Решта політичних сил набрали менше 3% голосів.

Більше 1% складає рейтинг "Нашої України" (1,5% або 1,9% серед тих, хто планує голосувати), партії Анатолія Гриценка "Громадянська позиція" (1,4% або 1,8%), Блоку Литвина (1,2% або 1,5%),

Тих, хто проголосував би проти всіх, якщо б була така можливість - 11,4%, не планують голосувати 12,6% опитаних.

Дослідження було проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 1 по 5 квітня 2011 року. Було опитано 2009 респондентів старше 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

За даними того ж опитування Центру Разумкова, президентські рейтинги Віктора Януковича та Юлії Тимошенко практично зрівнялися.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради мають відбутися в Україні у 2012 році.

У середині березня робоча група з питань удосконалення виборчого законодавства при президенті завершила розробку концепції законопроекту про вибори парламенту. Вона ініціювала збільшення прохідного бар'єру в Раду для партій з 3% до 5%.

У той же час заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера виступає проти збільшення для партій прохідного бар'єру до Верховної Ради з 3% до 5%. За його словами, меншим злом було б зниження прохідного бар'єру в Ради до 1%.

Він же підтримав ідею позбавлення виборців права голосувати проти всіх.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі