Google навчився розуміти введення пошуку "від руки" на планшетах і смартфонах

27 липня 13:03

Для всіх тих, кому складно влучити на маленьку клавішу на екранній клавіатурі смартфона, а розмовляти з апаратом здається дивним, Google ввів підтримку рукописного введення для пошукових запитів.

 

Пошуковик Google зможе розпізнавати рукописний ввід для пошукових запитів. Власникам смартфонів і планшетників тепер не потрібно буде влучати на невеличкі клавіші або "розмовляти" з апаратом.

При цьому ніяких додаткових плагінів не потрібно, достатньо активувати опцію у налаштуваннях пошукача у браузері мобільного пристрою.

Нова функція підтримується на смартфонах на базі Android 2.3 і вище, планшетах на Android 4.0 і вище, а також на всіх пристроях на iOS 5. Після активації режиму ручного введення в правому нижньому кутку з'являється індикатор, виконаний у вигляді написаної від руки букви "g".

Google створив штучний розум, який уміє розпізнавати кішок в інтернеті

Ось що Google написав у своєму офіційному блозі з цього приводу:

"Уявіть, що ви стоїте на розі жвавій вулиці, їдете у таксі, розмовляєте з товаришем, або просто працюєте на планшеті. Рукописний ввід дозволяє вам шукати в мережі інформацію, просто малюючи букви пальцем практично в будь-якому місці на екрані. Немає клавіатури, що займає половину робочого простору і немає необхідності напружуватися, намагаючись потрапити пальцем в потрібну клавішу". Повністю вводити пошуковий запит не обов'язково, Google по мірі введення букв почне вгадувати, що саме користувач збирається шукати.

Залишається сподіватися, що користувачі ще не зовсім відвикли писати літери від руки. Функція рукописного введення присутній в більшості сучасних телефонів, проте мало хто нею користується.

Необхідно зазначити, що підтримка рукописного введення - це далеко не перший крок корпорації в області альтернативних методів введення даних. До цього Google широко просувала можливості голосового набору пошукових запитів. !zn

Читайте також:

Британські вчені навчать смартфони пророкувати майбутнє власників


Microsoft представила новий Office для планшетних комп'ютерів

Новий Chrome навчився синхронізувати вкладки між комп'ютерами

Google показала, як подорожує електронний лист (відео)