Зізнання журналіста в спробі замаху на донецького губернатора не має юридичної сили, - прокуратура

21 червня 09:48

Щиросердне зізнання журналіста Максима Касьянова у спробі замаху на донецького губернатора, яке він зробив після перебування у Ворошиловському РВВС Донецька, не має юридичної цінності, заявили в прокуратурі. Касьянова затримали люди, схожі на охоронців, коли той спробував зняти на телефон кортеж Шишацького.

 

Щиросердне зізнання донецького журналіста та активіста Максима Касьянова, що його напередодні затримали співробітники ДПА в Донецькій області нібито при спробі замаху на губернатора Донецької області Андрія Шишацького, не має юридичної сили. Про це повідомила прес-секретар Донецької прокуратури Яна Соболевська.

"Прокуратура проводить перевірку за фактом інциденту, який стався 20 червня поблизу супермаркету "БУМ" у місті Донецьк, у якому нібито громадянина Касьянова затримали невідомі особи. Максим Касьянов написав заяву в міліцію", - зазначила Соболевська.

За її словами, самого факту затримання Касьянова міліцією не було. "Його запросили у Ворошиловський РВВС для з'ясування обставин", - сказала вона.

- Донецький журналіст зізнався в підготовці замаху на губернатора (фото)

Що стосується щиросерде зізнання, Соболевська зазначила, що дійсно, громадянин Касьянов написав заяву, в якій виклав свою позицію з приводу замаху на одного з представників державної влади. "Але юридично цю заяву вважати явкою з повинною, щиросердним зізнанням не можна. Існує юридична оцінка цього поняття. Це можна розцінювати як заяву", - підкреслила вона.

Нагадаємо: журналіст інтернет-видання «Коррдон» Касьянов після перебування у Ворошиловському РВВС Донецька письмово відмовився від послуг адвоката і дав щиросерде зізнання в спробі замаху на губернатора Донецької області Шишацького. Раніше його затримали невідомі, схожі на охоронців, при спробі знімати на мобільний телефон кортеж губернатора. !zn

Читайте також:

Журналісти презентували Януковичу «Карту корупції» з його будинком в «Межигір’ї» і вертолітним майданчиком

Список ворогів української преси очолили депутати від парламентської більшості

З 26 звернень за рік у прокуратуру про порушення прав журналістів, задоволено лише одне

Частка негативних матеріалів у світових ЗМІ про Україну перевищила 80%

Кабмін пропонує звільнити журналістів від відповідальності за оприлюднення слів чиновників