Закриття луганської школи перенесли на рік

29 червня 08:15

Виконання рішення сесії Краснолуцької міськради, що стосується припинення юридичної особи Краснолуцької освітньої школи №15 шляхом ліквідації, перенесено на 2012 рік.

 

Про це повідомляє прес-служба Краснолуцької міськради.

Відзначимо, що у травні цього року Міністерство освіти і науки України затвердило наказ про заборону на здійснення навчального процесу в освітніх установах у другу зміну.

«З урахуванням цього і беручи до уваги атмосферу протистояння батьківської громадськості намірам припинити діяльність цього навчального закладу, міською радою прийнято альтернативне проміжне рішення, відповідно до якого до визначеного терміну - вересень 2012 року - педагогічний колектив і батьки спільними зусиллями повинні розробити і застосувати комплекс заходів щодо економії бюджетних коштів навчального закладу. Сума економії становить 400 тис. грн», - йдеться у рішенні сесії.

Перенесення терміну виконання рішення сесії дозволить зробити остаточні висновки, що стосуються подальшого існування школи.

Нагадаємо, депутати Краснолуцької міської ради ухвалили рішення про закриття школи №15 через те, що вона заповнена менш ніж на 25% (у ній навчається всього 240 дітей, тоді як вона розрахована на 1176 учнів). Викладання у школі ведеться українською мовою.

Батьки новиною про закриття школи обурилися. Вони навіть створили ініціативну групу, яка написала звернення до Президента з проханням не закривати заклад.

Заступник голови Луганської облдержадміністрації Родіон Мірошник, коментуючи ситуацію, що склалася навколо школи №15 у Красному Лучі, підкреслив, що закриття школи не призведе до проблем мовного характеру.

16 лютого 2011 року на знак протесту батьки учнів школи №15 міста Красний Луч і депутат місцевої міськради Сергій Лук'яненко оголосили голодовку.

2 березня, Д.Табачник заявив про необхідність закриття 10% шкіл, в яких навчається дуже мало учнів. Міністр пропонує підвозити дітей до інших навчальних закладів за допомогою шкільних автобусів.

Зовсім нещодавно у Донецьку батьки та учні української школи N136 відстояли свій навчальний заклад перед "реформами" Табачника.