Великобританія шукає шпигунів з досвідом комп'ютерних ігор

19 жовтня 05:38

Уряд Великобританії набирає сто молодих людей без університетської освіти для боротьби з кібератаками і забезпечення державної безпеки в мережі Інтернет. Міністр закордонних справ країни заявив, що загроза злочинів в інтернеті, - не менш серйозна, ніж ті, з якими країна зіткнулася під час Другої світової війни.

 

Уряд Великобританії оголосив набір молодих людей без вищої освіти, але з досвідом використання інтернету та комп'ютерних ігор для боротьби з кіберзлочинністю. Як повідомив 18 жовтня AFP, про це заявив міністр закордонних справ країни Вільям Хейг в своїй промові у Блетчлі-Парк, - маєтку на півдні Англії, де в роки Другої світової війни була організована операція щодо злому шифрів німецької машини «Енігма».

Вільям Хейг повідомив, що Центр урядового зв'язку, який розташовувався під час війни в Блетчлі-Парку, набирає сто молодих людей без університетської освіти для боротьби з кібератаками і забезпечення державної безпеки в мережі Інтернет. Передбачається, що нові співробітники пройдуть дворічне навчання в галузі зв'язку, безпеки та інженерної справи.

Хейг заявив, що перед Великобританією стоїть загроза злочинів в інтернеті і комп'ютерних атак, - не менш серйозна, ніж ті, з якими країна зіткнулася під час Другої світової війни. За словами міністра, боротися з ними і зберігати провідну роль Великобританії в галузі кібербезпеки повинні саме молоді фахівці з «покоління Xbox», що виросли «у світі соціальних медіа, глобальної мережі та інтерактивних ігор».

Нагадаємо, урядові ресурси Великобританії раніше неодноразово зазнавали кібер-атак. Так, у квітні 2012 року хакери Anonymous заблокували сайт британського міністерства закордонних справ на знак протесту проти плану уряду щодо посилення контролю над особистою інформацією в інтернеті. У серпні в підтримку творця WikiLeaks Джуліана Ассанжа хакери атакували сайт британського уряду. !zn

Читайте також:

Брюссель перетворився на найбільший шпигунський центр «рівня часів холодної війни»

Канадський офіцер продавав Росії величезні обсяги секретної інформації за 3 тис. дол на місяць

Серед восьми затриманих у США російських шпигунів виявилися українці

Молдавський шпигун здобував в Україні інформацію про постачання зброї

Двох шпигунів КНДР в Україні посадили на вісім років