В Україні відкрито дві третини пляжів

02 липня 13:19

Станом на 2 липня працювало 777 пляжів (65,3%), з них 740 морських і 37 річкових. Решта не відкриті через непідготовленість до сезону і відсутність дозвільних документів.

 

Державна санітарно-епідемічна служба через невідповідність якості води та санітарно-технічного стану території закрила 15 пляжів у 4-х регіонах - АР Крим, Одеській і Миколаївській областях та Києві, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

В Автономній Республіці Крим станом на 2 липня закрито 5 пляжів: чотири міських в Ялті на реконструкцію і один - у селі Кутове Бахчисарайського району. Всього в АР Крим налічується 569 пляжів, але працює тільки 431, решта не мають дозвільних документів.

В Одеській області закрито 2 пляжі - морський "Чорноморка" в Одесі та річковий у Кілії. Всього в області з 21 пляжу працюють 19.

У Миколаївській області закрито 4 пляжі: міський в Очакові, два річкових в Миколаєві і в Первомайську. Всього під наглядом Держсанепідслужби України в області знаходиться 10 пляжів (6 морських і 4 річкових), з них працює тільки 6 (5 морських та 1 річковий).

У Києві з 11 пляжів і зон відпочинку на Дніпрі відкриті офіційно і мають паспорти 7 пляжів, 4 не мають офіційних дозволів на відкриття.

Всього в нинішньому оздоровчому сезоні на території України має діяти 1190 пляжів і рекреаційних зон у 8-ми регіонах: АР Крим, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях, Севастополі та Києві, з них 1132 пляжі є морськими (95,1% ) і 58 - річковими.

Станом на 2 липня працювало 777 пляжів (65,3%), з них 740 морських і 37 річкових. Решта не відкриті через непідготовленість до сезону і відсутність дозвільних документів. !zn

Читайте також:

Киянам дозволили купатися в Дніпрі

В Криму введуть 5-зіркову класифікацію пляжів

ЗМІ: У Києві ліквідують платні пляжі

У Криму обіцяють, що половина всіх пляжів будуть безкоштовними