Азаров обіцяє "нову інвестиційну політику" в Україні

25 липня 09:06

Прем’єр заявляє про готовність уряду піти на "достатньо радикальні" заходи, аби дати "максимальну свободу" інвестиційній активності в Україні.

 

Україні необхідно змінити існуючу модель економічного розвитку з екстенсивної на інтенсивну. Саме з цією метою уряд пропонує нову інвестиційну політику, заявив прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду у середу, 25 липня.

«На превеликий жаль ми досі залишаємось заручниками екстенсивної моделі економічного розвитку. Якщо ж ми бажаємо, щоб Україна і її економіка розвивалися більш стрімкими темпами, країна повинна перейти на модель інтенсивного економічного розвитку», - сказав він.

- Коли «нове» не означає краще: Чому реформи нинішньої влади приречені на невдачу


«Поточного року вперше за 20 років почала зростати частка інноваційної продукції у вітчизняному виробництві. Таку тенденцію необхідно підтримати і зміцнити. Саме з цією метою Уряд пропонує нову інвестиційну політику. Політику, що стимулює зростання як обсягів інвестицій в промисловість, науку і сільське господарство, так і якості цих інвестицій».

Зокрема прем’єр повідомив, що Кабінет міністрів розробив пакет законопроектів, зокрема, про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки, а також та зміни до Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування інвестиційних проектів.

При цьому Азаров запевнив, що «уряд готовий піти на достатньо радикальні заходи, дати максимальну свободу інвестиційній активності там, де планується велика віддача, де створюються новітні високооплачувані робочі місця».

Глава уряду доручив відпрацювати ці законопроекти з учасниками ринку, щоб вони «побачили перспективи для себе» і попередили можливі помилки. !zn

Читайте также:

Про деякі підходи до формування соціально-економічної моделі для держави

Стрижень реформ, або Як істотно підвищити ефективність реформування в інтересах усіх громадян України

Анатолій Близнюк: «Адміністративно-територіальну реформу реалізовуватимемо методом батога і пряника»

Енергетична стратегія: хто і як створює майбутнє України