З російських теленовин зникла "київська хунта"

14 вересня 2014 в 11:04

Російські телеканали отримали нові "темники".

Владимир Путин, телевизор
У Росії з теленовин зникла «київська хунта"

З 4 вересня на центральних російських телеканалах немає жодної згадки про "київську хунту", хоча ще за день до цього термін згадувався п'ять разів.

Про це повідомив журналіст "Эха Москвы" Володимир Варфоломєєв, грунтуючись на даних сервісу моніторингу ЗМІ "Медіалогія", який підраховує кількість згадок різних термінів і осіб в новинах.

Тема почала широко обговорюватися в інтернеті після того, як ресурс "Супутник і погром" виклав на сторінці у Facebook, дані про те, що на ВГТРК прийшли нові "темники": президента України Петра Порошенка заборонили називати "злочинцем", а колишнього головного військового керівника терористів Ігоря Гіркіна взагалі не можна показувати. Також рекомендується уникати назв "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка" - краще говорити "Донецька область" та "Луганська область". Повідомлення через свій Twitter розтиражував депутат Держдуми Дмитро Гудков.

Зазначимо, що ляпи російської пропаганди неодноразово викликали значний резонанс в інтернеті. Так, велику популярність отримав репортаж "Першого каналу" про дитину, нібито розп'яту в Слов'янську після того, як до міста увійшли українські силовики.

Ще один знаменитий ляп пропаганди докладно описала Аріна Бородіна на сторінках Forbes: якогось Андрія Петкова по одному каналу оголосили "німецьким наймитом", по іншому через півгодини - бойовиком. В тій історії відзначилися "Росія 1" і НТВ. Канал НТВ у підсумку пояснив різночитання тим, що Петков - божевільний.

За матеріалами: newsru.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...