Топ Новини

З громадян РФ стали стягувати податки за борги

20 березня в 20:12

З боргів доведеться заплатити податок з прибутку.

Россияне жители России
Росіяни заплатять з боргів прибутковий податок
polit.ru
Російські оператори зв'язку повідомили своїх клієнтів, що дані про їхні борги передані в податкову службу і тепер споживачам доведеться заплатити з них прибутковий податок.

До таких боржників зможуть застосовуватися тепер і традиційні обмеження для податкових неплатників, включаючи відмову у виїзді за кордон

"ПАТ "Ростелеком" інформує, що з 1 березня 2016 року у зв'язку зі зміною федерального законодавства "отримані, але не оплачені послуги зв'язку після закінчення строку давності (від трьох років) визнаються отриманням економічної вигоди користувачем" та оператор зв'язку зобов'язаний надсилати інформацію про неоплачені послуги зв'язку в податкові органи", - йдеться в повідомленні оператора.

Відповідно до статті 41 Податкового кодексу, з отриманої економічної вигоди фізичним особам необхідно заплатити прибутковий податок (за ставкою 13%), попереджає клієнтів "Ростелеком".

Аналогічне повідомлення раніше отримали клієнти "Вимпелкому" (надає послуги зв'язку під брендом "Білайн") і "МегаФона".

За Податковим кодексом списання заборгованості прирівнюється до отримання матеріальної вигоди, що підлягає оподаткуванню.

"У відповідності із змінами у законодавстві з 2016 року "Ростелеком" як податковий агент зобов'язаний інформувати податкову службу про факт списання такої заборгованості. Таким чином, абоненти, які заборгували компанії в 2013 році і не погасили борг з тих пір, тепер зобов'язані сплатити з неї прибутковий податок", - заявив представник "Ростелекому" Валерій Костарев.

Читайте також: Росіяни почали сумніватися в повідомленнях їхніх ЗМІ

Як повідомлялося, в Росії прийняли закон, за яким потрапили під санкції росіяни зможуть не платити податки.

За матеріалами: РБК
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...