Топ Новини

Євросоюз має намір продовжити боротьбу проти насильства щодо жінок

8 березня 2013 в 12:28

За останнє десятиліття ЄС підтримав більше 100 проектів, спрямованих проти насильства щодо жінок і дівчат.

ashton2.jpg
Кетрін Ештон

Жінки у всьому світі прагнуть до вільного від страху і насильства майбутнього своїх країн, товариств і сімей і борються за громадянські, політичні, економічні, соціальні та культурні права, зазначає верховний представник ЄС у закордонних справах Кетрін Ештон.

"Скрізь, де мені доводиться бувати, я зустрічаю мужніх жінок, які борються за рівну участь у демократичному майбутньому своєї країни. Вони служать джерелом натхнення для мене, жінок в Європейському союзі і в усьому світі", - йдеться в заяві Ештон з нагоди 8 Березня, поширеній у п'ятницю в Брюсселі.

Вона звернулася з привітанням до жінок всього світу і нагадала про те, що в цей день у Нью-Йорку зібралися понад 5 тис. осіб, щоб обговорити ліквідацію і запобігання всім формам насильства щодо жінок у зв'язку з 57-й сесією Комісії ООН щодо становища жінок.

Ештон вказала на те, що насильство щодо жінок і дівчат є світовим явищем і поширюється на всі покоління, національності та громади. Тим не менш, про це є неповна інформація, це недостатньо переслідується в кримінальному порядку і недостатньо карається.

"Таку тенденцію треба змінити", - підкреслила глава європейської дипломатії.

За її словами, "ЄС буде невпинно працювати, щоб досягти широкої угоди про позицію щодо всіх форм насильства щодо жінок".

Ештон зазначила, що за останнє десятиліття ЄС підтримав більше 100 проектів, спрямованих проти насильства щодо жінок і дівчат, на загальну суму 80 млн євро.

Читайте також:

В Євросоюзі констатували системний характер відходу України від європейських цінностей

Київ попросив Брюссель допомогти зі звільненням Кочневої з полону в Сирії

Євросоюз чекає від України прогресу в правосудді, виборах і реформах

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...