ЄС продовжить персональні санкції проти росіян за підрив суверенітету України

8 березня 2016 в 14:08

З санкційного списку виключили трьох померлих за останній рік. Проти решти – продовжать ще на шість місяців.

санкции Россия
В Євросоюзі питання продовження санкцій проти Росії поки не викликає дискусій
Ведомости

Комітет постійних представників країн ЄС (COREPER) продовжить на півроку санкції щодо 146 фізичних і 37 юридичних осіб з Росії та України.

"Так, COREPER прийме завтра таке рішення, і, я думаю, що Рада ЄС його затвердить 10 березня", - повідомило агентству "Інтерфакс" європейське дипломатичне джерело.

За його словами, зі списку осіб, яких у ЄС вважають винними в діях, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, виключені три померлі за час дії обмежувальних заходів людини.

Ці адресні санкції означають заморожування коштів осіб та організацій, внесених в "чорний список", в банках країн Євросоюзу і заборону на візи для в'їзду в Євросоюз.

Читайте також: Санкції проти Росії повинні бути посилені, – експерт

Санкції проти Росії вводилися США, Євросоюзом та деякими іншими країнами (Австралією, Японією, Канадою, Норвегією і так далі) в декілька етапів у 2014 році. Після анексії Криму США і ЄС ввели персональні санкції проти політиків та інших громадян Росії і України, які відповідальні за підрив територіальної цілісності України. Санкції більш високого рівня - економічні, були введені влітку 2014 року (ряд економічних санкцій США ввели ще навесні), після агресії Росії на сході України, в Донбасі.

Наприкінці грудня 2015 року Мінфін США посилив санкції, раніше введені проти громадян і юридичних осіб, причому, не тільки російських. Крім того, Мінфін ввів секторальні санкції проти значно ширшого переліку компаній.

За матеріалами: Интерфакс
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...