Топ Новини

ЄС попередньо узгодив нові фінансові санкції проти РФ - Reuters

2 вересня 2014 в 22:26

Євросоюз планомірно продовжуватиме фінансову ізоляцію Росії. 

ес санкции
Євросоюз до мінімуму обмежить російські фінансові та торгівельні можливості
ukranews.com

ЄС хоче розширити економічні санкції проти Росії насамперед на фінансовому ринку, повідомляє агентство Reuters з посиланням на дипломатичні джерела, близькі до прийняття рішень.  

Зокрема, Єврокомісія запропонувала представникам країн Євросоюзу посилити економічні санкції, увівши торговельну заборону на кредити для російських банків та інших інституцій.

Також може бути заборонена торгівля фінансовими продуктами між Росією та ЄС із терміном дії 30 днів, а не 90 днів, як раніше.

Нові санкції можуть стосуватися й російських державних компаній. У майбутньому їм може бути відмовлено у доступі до допомоги в ЄС. Також може бути розширено чинну нині заборону щодо постачання до РФ продукції подвійного призначення. Її можуть поширити не лише на військових, а на усіх російських замовників. 

Разом з тим, пропозиція прем'єр-міністра Великої Британії відключити Росію від міжнародної фінансової системи Swift до порядку денного не включено.

Між іншого, в Брюсселі обговорюється пропозиція заборонити в'їзд до ЄС міністру оборони РФ Сергієві Шойгу.

Наступним кроком, що, утім, поки не міститься у проекті рішень та не обговорюється офіційно, за словами дипломатів, могло би стати розширення санкцій на телекомунікаційний та сталеливарний сектор. Потім, за цими даними, ймовірним могло би стати й виключення Росії з важливих заходів, наприклад, у спортивній сфері. Як відомо, 2018 року Росія готується приймати чемпіонат світу з футболу.

Тим не менш, із конкретним пакетом пропонованих штрафних заходів Єврокомісія планує визначитися у середу, 3 вересня. 5 вересня буде прийнято остаточне рішення про прийняття санкційного пакету проти Росії.

Раніше повідомлялось, що ЄС може прийняти рішення про нові санкції проти РФ за прискореною процедурою.  

За матеріалами: Reuters
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...