ЄС може створити російськомовний канал для боротьби з російською пропагандою

2 січня 2015 в 21:09

Близько 15 країн ЄС підтримують ідею каналу для російськомовних громадян Балтії та інших країн колишнього СРСР.

Эдгарс Ринкевичс
Едгарс Ринкевичс розкрив плани

Європейський Союз розглядає можливість створення нового російськомовного телевізійного каналу, метою якого буде боротьба з російською пропагандою. Про це повідомив міністр закордонних справ Латвії Едгарс Ринкевичс в інтерв'ю BuzzFeed News.

Як заявив сам міністр, за останні роки російське телебачення перестало бути прикладом професійної журналістської роботи.

"Російське телебачення, особливо за останні пару років, вело себе досить агресивно, і це більше не можна вважати нормальними новинами або нормальної журналістикою, оскільки швидше відбувається схоже на інформаційну війну і пропаганду", - сказав він.

За інформацією міністра ця пропозиція знаходиться на стадії обговорення, і зараз канал розглядається як альтернативне джерело інформації, який повинен бути порівнянний за якістю з каналом європейського телебачення, в якому будуть представлені і розважальні передачі, і точні в фактах новини.

Він також повідомив, що вже близько 13-15 країн членів ЄС підтримали дану ідею.

Читайте також: Західні ЗМІ можуть програти інформаційну війну пропаганді Кремля – The Guardian

На думку міністра, дана ініціатива в першу чергу важлива для Латвії і Естонії, де проживає досить велика кількість російськомовних жителів, яких також пов'язує з Росією радянське минуле.

При цьому для того, щоб замінити російське телебачення у місцевих російськомовних каналів на даний момент не вистачає ресурсів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...