Топ Новини

Влада Москви має намір пускати громадян СНД тільки за закордонними паспортами

10 квітня 2013 в 13:15

В'їзд тільки за закордонними паспортами допоможе знизити нелегальну міграцію до Москви. Про візовий режим мова поки не йде.

Москва
Жителів країн СНД будуть пускати до Москви за закордонними паспортами

Влада Москви буде домагатися того, щоб в'їзд у російську столицю для громадян з країн СНД здійснювався тільки за закордонними паспортами. Про це журналістам повідомив заступник мера Москви з питань соціальної політики Леонід Печатніков.

"Ми будемо наполягати на тому, щоб в'їжджати до нас можна було тільки за закордонним паспортом. І ми будемо їздити туди (у країни СНД) за закордонними паспортами", - сказав Печатников.

За його словами, такий крок дозволить знизити нелегальну міграцію до Москви. Так, квота на мігрантів у російській столиці в даний час становить 200 тис. осіб, ще 200 тис. патентів видає Федеральна міграційна служба. "У багатомільйонному місті, навіть якщо всі ніші заповнити, то 400 тис. осіб ми просто не помітимо", - зазначив чиновник.

Раніше мер Москви Сергій Собянін заявив, що підтримує ідею про введення візового режиму з азіатськими країнами, які знаходяться по сусідству з Росією. "Звичайно, було б краще, якби вони приїжджали до нас із закордонними паспортами, з візами, набагато більше порядку було б", - заявив столичний градоначальник.

Пропозицію ввести закордонні паспорти всередині СНД озвучив президент РФ Володимир Путін у своєму посланні Федеральним Зборам в 2012 році. "У нас досі існує практика, коли громадяни окремих держав СНД в'їжджають в Російську Федерацію за своїми внутрішніми паспортами", - сказав він. "Вважаю, що не пізніше, ніж у 2015 році, в'їзд у Росію повинен бути дозволений виключно за закордонним паспортом, а не внутрішніми паспортами інших країн", - сказав Путін. Разом з тим, про візовий режим Путін не говорив.

Читайте також:

Влада Москви не проти мітингів, але "майдан" не допустить

Суд Москви зобов'язав повернути Україні кримський санаторій "Первомайський"

Німеччина відкриває ринок праці для фахівців із третіх країн

Криза загрожує Україні спалахом расизму і ксенофобії

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...