В ООН вважають, що Євросоюз може прийняти більше біженців

25 січня 2016 в 03:13

Голова агентства ООН у справах біженців закликав ЄС робити більше для сирійських біженців за межами Євросоюзу.

беженцы мигранты_14
Країни ЄС огли би прийняти біженців з Сирії, якщо б краще співпрацювали
Нігіна Бероєва / Facebook

Новий глава агентства ООН у справах біженців Філіппо Гранді заявив, що країни Євросоюзу могли би прийняти біженців з Сирії, якщо б краще співпрацювали.

Італійський дипломат, який зайняв пост в цьому році, також закликав Євросоюз робити більше для сирійських біженців за межами ЄС.

Читайте також: Глава МЗС Австрії закликав обмежити кількість біженців, що в'їжджають в країну

Нагадаємо, під час дискусії в Давосі, присвяченому міграційній кризи ЄС, європейські політики наголосили, що біженці з Близького Сходу і Північної Африки використовують країни Південної і Центральної Європи як транзитні. Більшість мігрантів намагаються потрапити до Німеччину, Австрію, Швецію − держави з вищими соціальними стандартами.

Згідно з доповіддю ООН, в 2015 році в Європу по морю прибуло більше мільйона біженців, а за прогнозами, до кінця поточного року їх кількість сягне 3 мільйонів.

Проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою фіксує політичні розбіжності, наголошує у статті для ZN.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля "Європу накриває вал нелегальної міграції" для тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: BBC Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...