Топ Новини

В Індії виявлено угрупування, що готувало дівчаток для збройного джихаду

9 квітня 2013 в 19:43

В індійську пресу просочився внутрішній циркуляр місцевої поліції, в якому присутнє серйозне попередження про підготовку однією з ісламських організацій у країні дівчаток джихадисток.

террор ХАМАС сектор Газа
До терору дітей залучають практично всі радикальні ісламістські організації

Поліція Мумбаї опублікувала "внутрішній циркуляр, в якому йдеться про викриття діяльності підрозділу ісламської терористичної організації Джамаат-і-ісламі, який займався підготовкою дівчаток для збройного джихаду, повідомляє "Седмица.ru".

Ісламський джамаат, найбільше ісламське об'єднання в Індії, має по всій країні 40 вищих навчальних закладів і кілька коледжів у штаті Махараштра. Згідно з інформацією, поширеною індійською поліцією, "Дівоча ісламська організація" (GIO) займалася вербуванням дівчат у школах і коледжах і за допомогою спеціальних психотренінгів готувала їх для здійснення терористичних атак.

"Офіційно GIO заявляє своєю метою ісламську освіту серед жінок, проте насправді займається "промиванням мізків" дівчат, зомбуючи їх на ведення збройного джихаду", йдеться у поліцейському циркулярі, витяги з якого наводить Indianexpress.

У поліції Мумбаї вже заявили, що циркуляр був призначений виключно для службового користування, а не для публікації, і зараз ведеться перевірка за фактом витоку в пресу суто внутрішньої інформації.

Читайте також:

Ісламський клірик видав фетву, що дозволяє сирійським бойовикам ґвалтувати жінок

"Ісламські патрулі" карають жителів Лондона за недотримання законів шаріату

У Єгипті 12 християн засуджені до довічного ув'язнення за спробу захиститися від погромників-мусульман

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...