Уряд Франції не підтвердив передачу Росії "Містраля"

29 жовтня 2014 в 18:59

Рогозін заявив, що російську делегацію запросили на церемонію передачі "Містраля" 14 листопада. У міністерстві оборони Франції відмовилися від коментарів.

Мистраль
Ситуація з передачею "Містраля" до цих пір не ясна

Уряд Франції не підтвердив інформацію про те, що передача Росії одного з двох вертольотоносців "Містраль" запланована на 14 листопада.

У міністерстві оборони Франції відмовилися від коментарів для Бі-бі-сі, заявивши, що це питання знаходиться в компетенції Єлисейського палацу.

Про те, що компанію "Рособоронекспорт" запросили у Францію на церемонію передачі Росії першого вертольотоносці типу "Містраль" і спуску на воду другого, заявив російський віце-прем'єр Дмитро Рогозін.

"Рособоронекспорт" отримав запрошення прибути 14 листопада в Сен-Назер, де вже знаходиться 360 російських військових моряків - два екіпажу і 60 фахівців-інструкторів нових екіпажів, для передачі корабля Росії першого корабля "Владивосток" і для спуску на воду другого корабля", - сказав Рогозін, відповідаючи на питання журналістів.

Напередодні міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що спірне рішення про те, чи слід передати корабель Росії, буде прийнято в листопаді.

Читайте також: Росія сама збудує "Містралi", але не раніше, ніж через 15 років

"Президент сказав, що якщо політична ситуація не зміниться, він не уявляє собі, як можна схвалити цю передачу. Він прийме рішення тоді, коли настане термін передачі. Це буде в листопаді", - сказав французький міністр на міжнародному військово-морському салоні Euronaval-2014.

Компанія DCNS, що займається будівництвом "Містралів", на 64% належить французькому державі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...