Топ Новини

Угода про асоціацію з ЄС закриє Україні двері до Митного союзу

29 квітня 2013 в 09:31

Україна отримає багато вигод від участі у Митному союзі, однак вона не зможе до нього приєднатися, якщо буде підписано Угоду про асоціацію з Європейським союзом.

Радник російського президента Сергій Глазьєв заявив, що створення зони вільної торгівлі України з Євросоюзом закриє Києву двері до Митного союзу.

"Угода про зону вільної торгівлі з Євросоюзом закриває назавжди можливість участі у Митному союзі з Росією, Білоруссю і Казахстаном", - повідомив він в ефірі телеканалу "Інтер" у п'ятницю ввечері.

Глазьєв зазначив, що Україна отримає багато вигод у разі приєднання до МС, для неї відкриються ринки і ресурси.

Окрім того, за його словами, в цьому об'єднанні серед країн-учасниць існує повна рівність у прийнятті рішень.

У разі створення зони вільної торгівлі України з ЄС, відзначив радник президента РФ, країни МС будуть захищати свій ринок від напливу європейського імпорту.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
 • Костя 29 апреля, 18:36 Завалят наш рынок европейскими товарами, загнется наша экономика, и никто перед нами не ответит, потому что ассоциация эта - это филькина граммота, которая дает выгоды ЕС, доступ к нашим ресурсам и подобное, а нам не дает ничего, только угрозу пойти по пути Греции.
  КрэксПэкс 29 апреля, 18:39
  Вот именно. Они нам свое будут продавать, а мы им что? Весь наш экспорт - это сырье и полуфабрикаты, которые мы и так экспортируем. Только вместе с евроинтеграции появятся еще квоты на экспорт. Если мы сейчас экспортируем 3 млн. тонн зерна, то будем экспортировать всего 1 млн.
  Михайло 29 апреля, 18:43
  Звикла Україна бути в когось у залежності, але нам не треба прагнути залежності! Що від Росії, що від Європи. Всі переконують, що ніби в Європі істинна демократія, і кожна країна має однакові права. Але зрозуміло, що сильніші країни об*єднуються і голосують так, як їм треба.
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...