У США не бачать підстав для скасування санкцій проти Росії

Поділитися
У США не бачать підстав для скасування санкцій проти Росії За словами Ернеста, санкції проти Росії вводилися з метою змусити Путіна змінити його плани щодо України © city-color.ru
РФ не виконує взятих на себе зобов'язань, підкреслили у Білому домі.

У четвер, 3 вересня, прес-секретар Білого дому Джош Ернест прокоментував заяву МЗС РФ про заходи у відповідь з боку Росії на санкції США.

"Ми ясно дали зрозуміти, що це економічний тиск чиниться для того, щоб змусити президента Путіна змінити свої плани щодо дій його країни на території України", - сказав Ернест.

Також він визнав, що "незважаючи на посилення тиску, ми поки не бачимо тієї реакції російської сторони, на яку ми розраховуємо".

"По суті, президент ясно дав зрозуміти, що як тільки Росія почне виконувати свої зобов'язання, прийняті в ході переговорів з європейськими лідерами, Сполучені Штати і Європа будуть готові відмовитися від санкцій", - зазначив Ернест.

Проте США не спостерігають виконання Росією взятих на себе зобов'язань.

"Ми поки не бачимо нічого, що свідчило б про те, що Росія виконує ці зобов'язання. У дійсності ми спостерігаємо протилежне – Росія продовжує порушувати ці зобов'язання, що викликає серйозну стурбованість Сполучених Штатів і наших європейських партнерів. Це, як ви знаєте, продовжує чинити негативний вплив на російську економіку", - підкреслив представник Білого дому.

Санкції проти Росії вводилися США, Євросоюзом та деякими іншими країнами (Австралією, Японією, Канадою, Норвегією і так далі) в декілька етапів в 2014 році. Після анексії Криму США і ЄС ввели персональні санкції проти політиків та інших громадян Росії і України, які відповідальні за схвалення підриву територіальної цілісності України.

Санкції більш високого рівня - економічні, були введені влітку 2014 року, після проголошення на території України за підтримки Росії "республік ДНР і ЛНР", а також початку бойових дій, поставок військової техніки для проросійських сепаратистів через кордон України, у чому Росію неодноразово звинувачувала Україна і НАТО.

Санкції щодо Криму з боку Штатів і ЄС були введені в грудні 2014 року, проте в 2015 році дещо пом'якшені. Обмежувальні заходи щодо Криму в червні 2015 року були продовжені до літа 2016 року.

Після ескалації конфлікту на Сході України взимку 2015 року, через місяці після підписання і невиконання Мінських угод, список персональних санкцій був розширений. ЄС продовжив санкції проти Росії до кінця січня 2016 року.

У зв'язку з цим "Дзеркало тижня. Україна" розпочинає проект "Викрадення Європи", присвячений дослідженню питань, з чого виходить та чи інша країна ЄС, формуючи своє ставлення до подій в Україні і оцінку дій Росії проти нашої країни.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі