У Росії заблокували сайт "РБК-Україна"

30 січня 2016 в 04:00

Роскомнагляд побачив на сайті матеріали "екстремістського характеру".

Роскомнадзор
Роскомндазор вважає, що «РБК-Україна» закликав до війни з Росією
unian.net

Роскомнагляд обмежив доступ жителів Росії до сайту інформагенції "РБК-Україна". Дані обмеження введені на вимогу Генеральної прокуратури РФ.

"У відповідності зі статтею 15.3 Федерального закону від 27.07.2006 № 149-ФЗ "Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації" повідомляємо, що згідно з вимогою Генеральної прокуратури Російської Федерації від 08.10.2015 № 27-31-2015/Ид3310-15 інформація, розміщена на інформаційному ресурсі http://www.rbc.ua, містяться заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності або участі у масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що йдеться про матеріал "РБК-Україна" "Путін помер": торішній кліп знову актуальний".

У свою чергу, офіційний представник Роскомнадзора Вадим Ампелонський назвав іншу причину блокування сайту "РБК-Україна".

"Ресурс заблокований на вимогу Генеральної прокуратури. Там були розміщені кілька матеріалів екстремістського характеру, зокрема матеріал, який закликав і Україну, і кримських татар, які проживають у Криму, до війни з Росією", - сказав Ампелонський.

Читайте також: Роскомнагляд заявив про блокування "Луркоморья"

У травні 2015 року голова Роскомнагляду Олександр Жаров закликав компанії Facebook, Twitter і Google слідувати вимогам законодавства РФ: у разі продовження "протиправних дій" в Росії їм може загрожувати штраф і блокування сторінок з "протиправною інформацією".

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...