Топ Новини

У Росії впевнені, що "список Магнітського" ховає ідеї "перезавантаження" відносин з США

12 квітня 2013 в 22:44

Росія ніколи не відмовлялася від партнерства, але говорити про будь-яке партнерство, повноцінне співробітництво не доводиться в умовах, коли в США прийнято відверто антиросійський закон.

Публікація в США "списку Магнітського" ускладнює російсько-американські відносини і остаточно може поховати ідею "перезавантаження" відносин між двома країнами, вважає голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков.

"Закон Магнітського і список не дозволяють говорити про продовження будь-якого перезавантаження, остаточно ховають ідею і концепцію перезавантаження відносин між США і Росією", - сказав Пушков.

США оприлюднили "список Магнітського"

Він зазначив, що Росія ніколи не відмовлялася від партнерства, проте говорити про будь-яке партнерство, повноцінне співробітництво не доводиться в умовах, коли в США прийнято відверто антиросійський закон, за яким у "чорний список" довільно за підозрою американських конгресменів включають людей, провину яких не визнано жодним судом.

Мінфін США в п'ятницю опублікував список Магнітського" з 18 прізвищ. Даний закон, який названо так на згадку про аудитора фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського, було прийнято конгресом США в кінці 2012 року. Він передбачає візові і економічні санкції щодо росіян, причетних, на думку американських парламентаріїв, до порушень прав людини.

Читайте також:

США оприлюднили "список Магнітського"

Москва і Вашингтон "поміряються списками" нев'їзних чиновників

Влада США можуть засекретити частину "списку Магнітського"

Ініціатору "закону Магнітського" відмовили в російській візі

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...