Топ Новини

У Білорусі заблоковані основні незалежні інтернет-ЗМІ

20 грудня 2014 в 23:01

Також закриті 13 інтернет-магазинів. Їх звинувачують, серед іншого, у зазначенні цін в доларах США.

беларусь
У Білорусі блокують інтернет-ЗМІ

У Білорусі заблокували основні незалежні інформаційні ресурси. Вже два дні в Білорусі недоступні сайти "Білоруський партизан", "Хартія", "Салідарнасць", а увечері 20 грудня, близько 19:00 перестали завантажуватися також сайти Naviny.by і belapan.com., повідомляє "Білоруський партизан".

"Блоковані доменні імена. З якої причини - невідомо. Жодних попереджень чи повідомлень не було", - повідомив директор інформаційної компанії БелаПАН Алесь Липай.

У "Белтелекомі" дані проблеми пояснюють DDoS-атакою на своє обладнання.

"У зв'язку з DDoS-атакою на обладнання центру обробки даних РУП "Белтелеком" можливі труднощі з доступом до ряду інформаційних ресурсів національного сегменту мережі інтернет. Фахівцями вживаються всі можливі заходи по локалізації можливих проблем", - заявив національний оператор зв'язку Білорусі.

Читайте також: У Білорусі ввели 30% збір при купівлі валюти

20 грудня Міністерство торгівлі Білорусі також призупинило роботу 13 інтернет-магазинів, повідомила заступник міністра торгівлі Білорусі Ірина Наркевич.

Інтернет магазини звинувачують зокрема в розміщенні ціни на товари в доларах. Закриті сайти www.deal.by, www.migom.by, www.kufar.by.

Це недостовірні відомості про ціну товару, тому що за законодавством ціна на товар повинна бути встановлена в білоруських рублях, вважають у міністерстві торгівлі.

Оперативно-аналітичний центр при Лукашенко також ухвалив рішення про виключення onliner.by з реєстру національної доменної зони. Onliner.by є одним з провідних торгових інтернет-майданчиків в Білорусі.

Onliner.by не писав на політичні теми. Сайт виник на базі популярної платформи інтернет-магазинів. У своїй інформаційній частині він висвітлював теми суспільства та економіки.

Раніше в п'ятницю білоруський рубль знецінився на третину. В обмінниках стало майже неможливо купити валюту.

За матеріалами: Белорусский партизан
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...