Туск закликав країни ЄС прийняти мінімум 100 тисяч біженців

Поділитися
Туск закликав країни ЄС прийняти мінімум 100 тисяч біженців Прийом великої кількості біженців є важливим жестом реальної солідарності, вважає Туск
Президент Європейського совета вважає справедливий розподіл мігрантів у країнах ЄС жестом реальної солідарності.

Президент Європейської ради Дональд Туск закликав держави-члени ЄС прийняти щонайменше 100 000 біженців, повідомляє інформаційне агентство AFP.

"Прийом великої кількості біженців є важливим жестом реальної солідарності. Справедливий розподіл принаймні 100 тисяч біженців - це те, що насправді нам потрібно сьогодні", - сказав Туск на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

Орбан у свою чергу заявив, що людей в ЄС переповнює страх у зв'язку з небувалим напливом мігрантів. Він також вважає кризу з мігрантами в Європі проблемою Німеччини.

Читайте також: КНДР не підтримує заклик Ірану і не має наміру відмовлятися від ядерної зброї

Як писало британське видання The Guardian, Німеччина, почасти з історичних причин, а також частково через брак робочої сили, стала основним прихильником морального підходу до цієї кризи. Так, Німеччина прийняла 40% сирійських біженців, які прибули Європи. Швеція прийняла 20%, південні європейські країни – Греція, Італія та Іспанія - 25%. Великобританія запропонувала притулок менш ніж 1%.

У квітні 2015 року Євросоюзом був затверджений план по боротьбі з нелегальною міграцією, а також взяв нову програму допомоги мігрантам. У травні повідомлялося, що Єврокомісія запропонувала розподіляти мігрантів в країнах ЄС за квотним принципом - в залежності від економічних показників країни.

Як писав у статті для DT.UA Європу накриває вал нелегальної міграції Олексій Коваль, роблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі