Стародавні прогнози свідчать, що наступний папа римський стане останнім

12 лютого 2013 в 14:09

Після зречення Бенедикта XVI згадали всі похмурі прогнози про долю католицької церкви і папського престолу.

Собор Св. Петра в Риме
Блискавка вдарила у Собор Св. Петра у день зречення Бенедикта XVI

У день, коли Бенедикт XVI оголосив про своє зречення, у базиліку св. Петра в Римі вдарила блискавка, пише іспанське видання La Voz de Galicia. Публікація присвячена старовинному пророцтву, яке залишив ірландський єпископ Св.Малахия (1094-1148).

Це пророцтво поки не спростовано подіями, на відміну від прогнозів про папу, які приписуються Нострадамусові або Пресвятій Діві Гарабандальській.

"Нострадамус передбачив, що наступник Іоанна Павла II буде убитий у самому центрі Італії і що ця подія розколе Католицьку церкву і Св.Престол", - йдеться у статті. Гонсало Ечеверрі, автор книги "Нострадамус і війна між ісламом і Заходом", стверджує: Нострадамус передбачив, що наступникові Бенедикта "призначено тікати з Риму через напади мусульман".

Дівчата з Сан-Себастьяна-де-Гарабандаль (Іспанія), яким у 1961 році явилася Пресвята Діва, стверджували: після Іоанна XXIII будуть лише три папи, а потім настане кінець часів". Але відтоді пап було вже чотири, Бенедикт - четвертий.

Що до пророцтва Малахії, де кожному папі дається коротка характеристика, то в цьому тексті Іоанна Павла II названо "папою втоми", Бенедикту XVI відповідає фраза "від слави до забуття", а про 112-го за рахунком папу сказано: це буде "Петро Римлянин", і при ньому "місто семи пагорбів буде зруйновано". Є версії, що при новому папі відбудеться чи то кінець світу, то чи загибель Католицької церкви.

Деякі ототожнюють з "Петром Римлянином" кардинала Бертоне, який на час виборів папи стане в.о. глави держави Ватикан, йдеться в публікації.

Читайте також:

Букмекери пророкують Святий престол папі-африканцеві

Ім'я нового папи римського стане відомо до 31 березня

Папа римський оскаржив канонічну дату народження Ісуса Христа

Папа призначив нових кардиналів. Жоден з них не представляє Європу

Inopressa
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...