Топ Новини

США провели заключне випробування нової ядерної бомби

17 листопада 2015 в 04:14

Збої під час випробування були відсутні.

Испытание ядерной бомбы B61-12
Системи B61-12 продемонстрували штатну роботу "в умовах керованого польоту, близьких до реальності"
military-informant.com

У понеділок, 16 листопада, Національне управління ядерної безпеки (НУЯБ) при міністерстві енергетики повідомило, що було проведено третє за рахунком випробування атомної бомби B61-12, яке не супроводжувалося підривом її ядерного заряду.

Це було заключне випробування бомби B61-12, на якій встановлена нова хвостова частина, що виготовляється компанією Boeing. Дане випробування пройшло 20 жовтня на полігоні Тонопа в штаті Невада з використанням винищувача-бомбардувальника F-15E.

Як сказали в НУЯБ, системи скинутої з літака ядерної бомби продемонстрували штатну роботу "в умовах керованого польоту, близьких до реальності". Згідно з попередніми висновками, ніяких збоїв під час випробування не було, телеметрична інформація була зібрана, як планувалося, були також зроблені необхідні відеозапису.

Читайте також: Іран розглядав можливість створення ядерної зброї - екс-президент

На початку жовтня Держдепартамент США за результатами обміну даними між Вашингтоном і Москвою про чисельність стратегічних наступальних озброєнь повідомив, що Сполучені Штати станом на 1 вересня 2015 року мали 762 розгорнутими міжконтинентальними балістичними ракетами (МБР), балістичними ракетами на підводних човнах (БРПЧ) і важкими бомбардувальниками (ТБ). Кількість таких же озброєнь у Росії становило 526.

Раніше Стокгольмський міжнародний інститут дослідження проблем миру SIPRI повідомив, що кількість ядерної зброї у світі повільно продовжує скорочуватися та одночасно модернізується.

Це скорочення відбувається в основному за рахунок США і Росії, на частку яких припадає приблизно 90% світових запасів ядерної зброї. Водночас обидві країни мають масштабні і дорогі програми по модернізації своїх ядерних арсеналів.

За матеріалами: ТАСС
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...