США перекинули в Південну Корею бомбардувальник В-52 у відповідь на випробування КНДР водневої бомби

Поділитися
США перекинули в Південну Корею бомбардувальник В-52 у відповідь на випробування КНДР водневої бомби В-52 перекинутий в район міста Осан © lobalsecurity.org
В-52 здатний на дозвуковій швидкості на висотах до 15 кілометрів нести ядерну зброю.

США перекинули в Південну Корею стратегічний бомбардувальник B-52 у зв'язку з недавнім оголошенням КНДР про випробування термоядерної зброї, повідомляє Reuters.

Бомбардувальник, що базується на американській військовій базі на Гуамі в Тихому океані, увійшов до полудня в повітряний простір Республіки Кореї в районі міста Осан в провінції Кенгидо - приблизно в 100 км від північнокорейського кордону.

Також підкреслюється, що позиція США щодо необхідності підтримання стабільності на Корейському півострові залишається незмінною.

В-52 здатний на дозвукових швидкості на висотах до 15 кілометрів нести різні види зброї, в тому числі ядерну. Основна задача, для якої B-52 розроблявся - доставити дві термоядерні бомби великої потужності в будь-яку точку СРСР. Також за допомогою бомбардувальника В-52 США можуть завдати удару по командним військовим об'єктам КНДР на відстані трьох тисяч кілометрів від кордону з Південною Кореєю.

6 січня Північна Корея оголосила про успішне випробування водневої бомби. Міжнародне співтовариство, у тому числі ключові ядерні держави, засудило дії Пхеньяна, висловивши занепокоєння і побоювання щодо ускладнення ситуації в регіоні. У той же час висловлюються сумніви в тому, що була випробувана саме воднева бомба.

У відповідь Південна Корея відновила мовлення пропагандистського характеру з гучномовців на кордоні з КНДР. Чутність гучномовців покриває відстань 24 кілометри, таким чином передачі з Південної Кореї можуть чути не тільки військові в районі чотирьхкілометрової демілітаризованої зони, але і пересічні громадяни Північної Кореї. Керівництво КНДР різко засудило дії Сеула, зазначивши, що те, що відбувається, "ставить ситуацію на грань війни", і відновило зі свого боку мовлення на Південну Корею.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі